نرم افزار تحت وب و اپلیکیشن در سیستم های ردیابی چه تفاوتی دارند؟

نرم افزار تحت وب و اپلیکیشن

در این مقاله به تفاوت نرم افزار تحت وب و اپلیکیشن میپردازیم :

در سیستم های ردیابی ، نیاز به نوعی نرم افزار خاص داریم که بتوانیم موقعیت خودروی خود را ردیابی کنیم .

از دو جهت میتوان ردیابی را انجام داد :

نخست نرم افزار تحت وب:

که نیاز به نوع خاصی از سیستم عامل ندارد و میتوان روی انواع تلفن همراه با هر نوع سیستم عاملی اعمال کرد .
دیگری نرم افزار اپلیکیشن دار می باشد ؛

که در این نوع از نرم افزار حتما باید تطابق نسخه سیستم عامل گوشی با نسخه نرم افزار را در نظر بگیریم .

شرکت های فعال در زمینه سیستم های ردیابی علاوه بر فروش این دستگاه ها، امنیت و آرامش خاطر را در خصوص ضد سرقت کردن اموال شما را هدیه میدهند . 

به طور مثال: در جایی که فاصله مکانی از خودرو خود دارید. دیگر نیازی به این نیست که شما خود را به خودروی خود برسانید. کافیست به اپلیکیشن مربوطه مراجعه کرده و آنلاین از موقعیت مکانی خودروی خود مطلع شوید .

همچنین با پیشرفت تکنولوژی و ایجاد مشاغل جدید. عده ای از شرکت ها که برای فروش و معرفی محصولات خود تعدادی از پرسنل خود را تحت عنوان بازاریاب به فروشگاه ها و غیره راهنمایی میکنند .

برای بازاریابی و معرفی محصول؛ کارفرمایان لازم است بدانند. پرسنل خود طبق چارت برنامه ریزی مشخص شده از سمت شرکت حرکت می کنند. بر طبق همین مورد برنامه ای داخل گوشی این اشخاص نصب شده، که حکم دستگاه ردیاب را دارد و شرکت می تواند توسط برنامه مخصوص، این تعداد از کارمندان خود را که بیرون از شرکت فعالیت دارند را چک کرده و نظارت کامل بر کارهایشان را داشته باشد.

معایب

حال اگر بخواهیم به تعدادی از معایب نرم افزار اپلیکیشن دار اشاره کنیم. میتوان گفت: که نرم افزارهای اپلیکیشن دار مطابق با سیستم عامل نسخه گوشی ساخته شده است. و حتما باید برای نصب، تطابق با سیستم عامل داشته باشد. منظور همان سیستم عامل های معروف گوشی موبایل android, ios و … میباشد.

گوشی موبایل دارای حافظه مشخصی برای ذخیره اطلاعات می باشد. و در صورت تکمیل ظرفیت حافظه امکان نصب برنامه جدید وجود ندارد. یا زمانی که نیاز است برنامه آپدیت شود به دلیل نداشتن فضای کافی ، امکان آپدیت برنامه نیست .

زمانیکه شما از نرم افزار تحت وب استفاده میکنید؛

بعد از نصب دستگاه توسط فرد لینک مشخصی برای شخص ارسال میشود که همراه لینک ، نام کاربری و رمز عبور مختص آن ارسال می شود .

لازمه ورود به نرم افزار وارد کردن همان نام کاربری و رمز عبور می باشد .

نرم افزار ردیابی خودرو و کنترل ناوگان شرکت مهان اسمارت ،  یک نوع نرم افزار تحت وب بوده که برای سهولت در امر کنترل و مدیریت ناوگان های شخصی و سازمان ، تحت وب بوده و روی انواع گوشی با هر نوع سیستم عامل ، لپ تاب و تبلت قابلیت استفاده دارد .
نرم افزار کاملا فارسی میباشد و استفاده آن برای کاربر آسان است ، همچنین میتوانید کلیه قابلیت ها و ویژگی هایی که یک اپلیکیشن دارد را توسط نرم افزار تحت وب مشاهده و خودروی خود را کنترل کنید .

تیم نرم افزار مهان اسمارت این امکان را  دارد تا مطابق با خواسته شما هر گونه تغییری را در نرم افزار ردیابی ایجاد کرده و قابلیت های ردیاب مطابق میل شما به نرم افزار ردیابی اضافه گردد.جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان کافیست با کارشناسان ما در شرکت مهان اسمارت در ارتباط باشید .

برای استفاده از همه امکانات سایت به کوکی ها مجوز دهید.