شرکت هایی که از GPS استفاده می کنند

ردیاب خودرو

شرکت هایی که از GPS استفاده می کنند

بسیاری از شرکت ها از جمله شرکت مهان اسمارت کشف کرده اند که استفاده از GPS برای ردیابی وسایل نقلیه و کارکنان شرکت خود ابزار مفیدی برای صرفه جویی در زمان و هزینه است.

    حمل و نقل – شرکت های بزرگ حمل و نقل، دستگاه های ردیاب را بر روی تمام وسایل نقلیه خود نصب کرده اند تا همیشه آنها را تحت نظر داشته باشند. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که تحویل به موقع انجام می شود و رانندگان آنها از کارآمدترین مسیرها استفاده می کنند. آنها همچنین می توانند تعیین کنند که آیا رانندگان آنها در محدوده سرعت مجاز هستند یا خیر.

    اجرای قانون – برای مجریان قانون بسیار مهم است که بدانند وسایل نقلیه و پرسنل آنها همیشه کجا هستند. هنگامی که جرمی فراخوانی می‌شود، فوراً می‌دانند چه کسی در نزدیک‌ترین فاصله است تا بتوان سریع‌تر به آنها اعزام کرد. ردیابی GPS اغلب برای ارسال گزارش ها و انجام تحقیقات استفاده می شود.

    ساخت و ساز – بسیاری از شرکت های ساختمانی دارای وسایل نقلیه شرکتی متعددی هستند که توسط کارمندانشان استفاده می شود. آنها باید بدانند که وسایل نقلیه آنها برای تجارت شرکت استفاده می شود نه برای مصارف شخصی. آن‌ها همچنین می‌خواهند مطمئن شوند که کارکنانشان در هنگام کار در جایی هستند که باید باشند.

    خدمات آب و برق شرکت هایی که کارکنان خدمات میدانی مانند شرکت های مخابراتی و برق دارند نیز از ردیابی GPS در وسایل نقلیه خود استفاده می کنند. این امر ردیابی کارمندان خود را آسان تر می کند، به خصوص کسانی که مناطق خدماتی بزرگی دارند.

    صاحبان ناوگان – هر شرکتی که دارای ناوگان بزرگ وسایل نقلیه، مانند لوله کش و برقکار است، باید آنها را به طور منظم ردیابی کند. آنها پول زیادی در ناوگان خود سرمایه گذاری کرده اند و می خواهند مطمئن شوند که کارمندان از تجهیزات آنها سوء استفاده نمی کنند.

    فروش کسب‌وکارهایی که متخصصان فروش میدانی دارند از GPS برای دریافت مسیرهای رانندگی و اجرای تغییرات برنامه سفر در لحظه آخر استفاده می‌کنند. همین امر باعث صرفه جویی در زمان و افزایش بهره وری کارکنان فروش آنها می شود.

    خدمات تحویلهر کسب و کاری که هر چیزی از گل گرفته تا بسته را تحویل می دهد، باید از ردیابی GPS برای بهبود کارایی استفاده کند. رانندگان دیگر نیازی به اتکا به دستورالعمل‌های نادرست یا مبهم برای تحویل کالا ندارند و مالکان می‌دانند کارکنان و وسایل نقلیه‌شان همیشه کجا هستند.

    ترانزیت چه هواپیما، چه اتوبوس و چه قطار، شرکت‌های حمل‌ونقل برای اطمینان از اجرای برنامه‌شان به GPS متکی هستند. آنها همچنین دارای سیستم های خودکار هستند که توقف های آینده را اعلام می کنند و مسافران را از شماره مسیر و مقصد وسایل نقلیه مطلع می کنند.

کارمندان این شرکت‌ها نگرانی‌های خود را در مورد حفظ حریم خصوصی در مورد این دستگاه‌های ردیاب ابراز کرده‌اند، اما اکثر آنها غیر موجه هستند. کسب و کارها حق دارند از دارایی های خود محافظت کنند و کلاهبرداری و سوء استفاده از کارکنان را ممنوع کنند. کارمندان باید از قبل از سیاست های ردیابی مطلع شوند و بدانند که در قبال هرگونه تخلف پاسخگو خواهند بود.

جهت خرید ردیاب مناسب با نوع مدل خودرو و موتور سیکلت خود و هم چنین میزان بودجه، کافیست با کارشناسان ما در بخش فروش شرکت مهان اسمارت در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

برای استفاده از همه امکانات سایت به کوکی ها مجوز دهید.