انتخاب بهترین ردیاب موتور سیکلت

ردیاب مخصوص موتور سیکلت

انتخاب بهترین ردیاب موتور سیکلت

انتخاب بهترین ردیاب موتورسیکلت می تواند به معنای تفاوت بین این باشد که هرگز موتور خود را نبینید ویا آن را در عرض چند ساعت بازیابی کنید.

سیستم‌های ردیابی موتورسیکلت یکی از راه‌هایی است که می‌توانید موتورسیکلت خود را ایمن کنید، و دزدی که یک مشکل همیشگی است، یک عامل بازدارنده دیگر برای جلوگیری از سرقت آن هستند.

گاها سیستم‌های ردیابی موتور سیکلت دارای هزینه سخت‌افزاری اولیه، به علاوه هزینه اشتراک ماهانه، سالانه برای نظارت بر موتور سیکلت شما هستند.

کارشناسان مهان اسمارت هنگام تحقیق در مورد اینکه کدام ردیاب برای شما بهترین است، نکاتی را بدست آورد. که برخی از آنها را در ادامه بیان می کنیم :

  •     آیا هزینه اشتراک وجود دارد؟
  •     باتری چگونه کار می کند؟
  •     آیا از باتری اصلی برق می گیرد؟
  •     چه زمانی نیاز به تعویض دارد و آیا به شما هشدار می دهد؟
  •     از چه سیستمی برای ردیابی استفاده می کند و آیا برای نیازهای شما کافی است؟

برخی از آنها روی شبکه‌های GPS، فرکانس رادیویی یا فناوری سلولی یا گاهی بیش از یکی از اینها کار می‌کنند.

برخی از ردیاب‌ها دارای تاییدیه Thatcham هستند که معیارهایی را برای ویژگی‌ها تعیین می‌کند و همچنین عملکرد قابل اعتماد، محافظت در برابر ضربه و مقاومت در برابر نفوذ آب ، گرد و غبار را نوید می‌دهد.

در اینجا دسته بندی های Thatcham ذکرشده که برای همه وسایل نقلیه اعمال می شود:

هشدار الکترونیکی و ایموبلایزر

این دزدگیرها باید دارای تشخیص محیطی، تشخیص احتراق، تشخیص حرکت محفظه سرنشینان (در اتومبیل)، تشخیص حرکت محفظه نشیمن (وسایل نقلیه اوقات فراغت)، تشخیص شیب (موتورسیکلت) و هشدار صوتی با منبع تغذیه پشتیبان باتری باشند.

ایموبلایزر باید به صورت غیرفعال تنظیم شود و حداقل دو مدار یا سیستم عامل را ایزوله کند.

ایموبلایزر الکترونیکی

یک ایموبلایزر بدون زنگ است و باید به صورت غیرفعال تنظیم شود و حداقل دو مدار یا سیستم عامل را جدا کند.

ارتقاء زنگ هشدار الکترونیکی

برای بسیاری از موتورسیکلت‌ها افزودنی محبوب است، زنگ هشدار دارای تشخیص محیط، تشخیص احتراق، تشخیص حرکت محفظه سرنشین (در خودروها)، تشخیص حرکت محفظه نشیمن تشخیص شیب (در موتور سیکلت)، و یک هشدار صوتی با منبع تغذیه پشتیبان باتری.

کجا آن را پنهان کنیم؟

برخلاف خودروها و ون ها، مکان های زیادی برای پنهان کردن ردیاب وجود ندارد. مهم است که مشخص نباشد.

ردیاب‌ها نباید خیلی با فلز خفه شوند، بنابراین زیر مخزن سوخت می‌تواند عملکرد فرستنده‌های GPS آن‌ها را محدود کند، اگرچه برخی از سیستم‌ها از آنتن GPS برای افزایش دقت در محیط‌های دشوار استفاده می‌کنند.

ردیاب‌هایی که به دوچرخه متصل می‌شوند، عموماً به باتری زنده و خنثی، همراه با تغذیه سوئیچ شده از اشتعال نیاز دارند، بنابراین دستگاه می‌داند چه زمانی از کلید استفاده می‌شود. اگر سیم‌کشی قطع شود، اکثر آنها یک باتری پشتیبان خواهند داشت و در این حالت، بسیاری از ردیاب‌ها به‌طور پیش‌فرض به حالت هشدار می‌روند.

بیشتر ردیاب‌های مبتنی بر اشتراک باید توسط یک نصاب تایید شده نصب شوند تا کارایی آنها تضمین شود . تامین‌کننده می‌تواند یکی از آنها را در منطقه شما به شما توصیه کند. 

شرکت مهان اسمارت ردیاب هایی مخصوص که مورد استفاده برای موتور سیکلت می باشند را ارائه می دهد . این ردیاب ها دارای تنظیمات نرم افزاری مطابق با نوع و مدل موتور سیکلت شما می باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ردیاب های مخصوص موتور سیکلت کافیست به سایت ما مراجعه نموده و یا جهت ارتباط با کارشناسان با شماره 9-88920038-021 در ارتباط باشید.

برای استفاده از همه امکانات سایت به کوکی ها مجوز دهید.