کاهش مصرف سوخت با سیستم ردیابی GPS

کاهش مصرف سوخت با سیستم ردیابی GPS

کاهش مصرف سوخت با سیستم ردیابی GPS

هر وسیله نقلیه ای برای حرکت از سوخت استفاده می کند. بخش چالش برانگیز این است که مصرف سوخت خود را تا حد امکان کاهش داد. سیستم های ردیابی GPS می توانند به کاهش مصرف سوخت کمک کنند.

شرکت هایی که از سیستم ردیابی GPS استفاده می کنند منجر به کاهش مصرف سوخت با سیستم ردیابی GPS تا 30 درصد می شوند

مانیتور سرعت

طبیعی است که در هنگام رانندگی در جاده به دنبال نرخ موثر مصرف سوخت باشید، به خصوص زمانی که شما هستید که سعی می کنید این هزینه اجتناب ناپذیر سوخت را مدیریت کنید.

آیا رانندگی با سرعت کمتر سوخت کمتری مصرف می کند؟

برای کوتاه و ساده کردن آن، سرعت یا آهسته‌تر رفتن، این واقعیت را تغییر نمی‌دهد که آیا از مصرف سوخت بهتری استفاده می‌کنید.

برای رانندگی سریع تر، موتور وسیله نقلیه شما باید برای حفظ حرکت دوبرابر کار کند، در حالی که با سرعت کمتر، باید دنده کمتری را تغییر دهید و سوخت بیشتری مصرف کنید.

با حذف عادات رانندگی ناخواسته ای که اکثر مردم داشتند شروع می کنیم.

پس از افزایش سرعت، عادات ترمز ناگهانی خودرو را در تابلوی ایست یا چراغ راهنمایی ترک کنید. 

اتخاذ عادات رانندگی ایمن یا رانندگی با سرعت معقول به حفظ ایمنی شما و سایر رانندگان در جاده ها کمک می کند. از طرف دیگر، ممکن است بتوانید در هزینه بنزین خود نیز صرفه جویی کنید.

مراقبت از وسیله نقلیه به افزایش مصرف سوخت نیز کمک می کند، همانطور که برای ایمنی و طول عمر وسیله نقلیه مهم است.

با دستگاه‌های ردیاب GPS، می‌توانید سرعت را به دقت بررسی کنید و به رانندگان هشدار دهید .

این دستگاه در صورت تجاوز از حد مجاز رانندگان را مطلع می کند و آنها را تشویق می کند تا عادات رانندگی ایمن تری را انجام دهند، به خصوص زمانی که رانندگان از وسایل نقلیه شرکت استفاده می کنند و شما آنها را زیر نظر دارید.

مسیریابی را بهینه کنید

پیاده‌سازی فناوری و نرم‌افزار بهینه‌سازی مسیر مانند ردیاب GPS در وسایل نقلیه راه‌حل‌هایی را ارائه می‌دهد که به سیستم مدیریت و برنامه‌ریزی مسیر موثر می‌پردازد.

این نرم افزار به هشدارهای زمان واقعی خارج از مسیر کمک می کند. این به رانندگان و شرکت نیز هشدار می دهد. این به شما امکان می دهد تا ناوبری جاده و اعداد مصرف سوخت را در زمان واقعی بررسی کنید.

با استفاده از این نرم افزار می توانید هر نوع جاده یا نوع بار محدود و ممنوع را بر اساس وسایل نقلیه و پارامترهای مسیریابی تعیین کنید.

ردیاب جی‌پی‌اس همچنین می‌تواند مسیر روشن و تعاملی را برای رانندگان فراهم کند تا از هدر رفتن سوخت جلوگیری شود.

نمی توان انکار کرد، اما سوخت یک هزینه عملیاتی عمده در یک تجارت مبتنی بر ناوگان است. پیگیری خرید سوخت ممکن است به شما در مدیریت هزینه های سوخت کمک کند.

با وجود ردیابی ناوگان GPS که به عنوان یک دستگاه آهنربا به خط سوخت متصل می شود ممکن است به افزایش بهره وری سوخت خودرو کمک کند.

سوخت با ردیاب

ردیاب ها به عنوان یک جزء حیاتی برای صرفه جویی در مصرف سوخت ساخته شده اند:

    با کاهش سرعت خودرو، کارایی سوخت را افزایش دهید

    برای صرفه جویی در مصرف سوخت، زمان های دور کار را کاهش دهید

    تقویت قابلیت های مسیریابی برای بهینه سازی مصرف سوخت

 تعمیر و نگهداری پیشگیرانه خودرو

تعمیر و نگهداری خودرو یکی از جنبه های وظیفه مدیریت ناوگان است که باید به طور منظم از آنها مراقبت کنید، حتی برای تعمیر و نگهداری ساده.

بهره برداری از ناوگان معمولاً گران است، اما می توانید با داشتن تعمیر و نگهداری پیشگیرانه خودرو، هزینه عملیاتی را کاهش دهید.

انجام تعمیر و نگهداری معمول از طریق سرویس ناوگان می تواند به کاهش مصرف زمان و هزینه برای ناوگان شما کمک کند و در عین حال راننده شما را ایمن و سالم نگه دارد.

تمام مشکلات نادیده گرفته شده خودروها از جمله حفظ فشار مناسب تایرها، بررسی عملکرد موتور و تعویض منظم روغن را برطرف کنید.

این باعث بهبود بالقوه مصرف سوخت تا 40 درصد برای وسیله نقلیه شما می شود.

با یک سیستم ردیابی GPS، با به حداقل رساندن هزینه سوخت و بهبود عملکرد یک کسب و کار، بیش از یک مدیریت ناوگان GPS کاملاً یکپارچه برای شما انجام می دهد.

یکی از مهم ترین کاربرد ردیاب ها موقعیت یابی دقیق و در هنگام ضرورت امکان برقراری ارتباط با دستگاه و دریافت دقیق لوکیشن و جلوگیری از سرقت می باشد . اما شرکت های حمل و نقل و کسانی که مدیریت ناوگان را به عهده دارند یکی از نکاتی که برایشان حائز اهمیت است ، کنترل و مدیریت مصرف سوخت خودروهایشان می باشد. حال شرکت مهان اسمارت یکی از قابلیت هایی را که به نرم فزار خود افزوده مشاهده میزان مصرف سوخت می باشد . جهت دریافت اطلاعات در خصوص قابلیت و ویژگی های دیگر نرم افزار شرکت مهان اسمارت کافیست به سایت ما به قسمت نرم افزار مراجعه نموده و یا جهت مشاوره با کارشناسان ما در مهان اسمارت کافیست با شماره 9-88920038-021 و یا شماره واتساپ 8580038-0933 تماس حاصل فرمایید .

برای استفاده از همه امکانات سایت به کوکی ها مجوز دهید.