هشدار  SOS ردیاب چیست و چگونه کار می کند؟

هشدار  SOS ردیاب چیست و چگونه کار می کند؟

ردیاب GPS مجهز به یک دکمه هشدار  SOS است که برای استفاده در  مواقع اضطراری ساخته شده است و این امکان را به شما می دهد تا در صورت بروز مشکلی به دوستان خود اطلاع دهید. این ویژگی باید به خوبی درک شود تا امکان واکنش موثر و سریع در روز استفاده از آن وجود داشته باشد.

هشدار  SOS ردیاب چیست و چگونه کار می کند؟

جایگاه این دکمه در ردیاب ها متفاوت است اما به طور معمول دکمه هشدار در ردیاب، در مرکز قرار دارد. برای ارسال هشدار SOS، دکمه را به مدت سه ثانیه نگه دارید تا LED سبز رنگ چشمک بزند و ردیاب به لرزه درآید. اگر اینطور نیست، هشدار ارسال نشده است و باید دوباره امتحان کنید.

تماس تلفنی اضطراری

GPS مجهز به یک میکروفون و یک بلندگو است که به آن اجازه می دهد در مواردی از این قبیل به یک تلفن اضطراری تبدیل شود. ارتباط صوتی به دو طرف انجام می شود، حامل ردیاب می تواند مانند یک تلفن معمولی صحبت کند و شما را بشنود.

توجه داشته باشید که تماس مستقیم با ردیاب خارج از یک هشدار SOS غیرممکن است. همیشه خود ردیاب است که با دریافت اعلان تماس برقرار می کند. 

تعداد دقیقه های ماهانه موجود در تمام اشتراک ها تقریبا 10 دقیقه است. یک شمارنده در فضای کاربری شما دقیقه های باقیمانده را نشان می دهد. این دقایق به طور خودکار در ابتدای هر ماه تمدید می شوند.

به روز رسانی زمان واقعی در هشدار SOS

ویژگی SOS مکان یاب شما توسط یک حق اختراع متعلق به Weenect محافظت می شود. بنابراین، فقط هشدار SOS را به همه کسانی که به حامل ردیاب متصل هستند منتقل نمی کنیم. وضعیت هشدار نیز در زمان واقعی با اعلان به روز می شود.

همه افرادی که به حساب کاربری متصل هستند در هر مرحله برای حل مشکل یک اعلان دریافت می کنند.

هشدار SOS توسط کودک برای هر دو والدین ارسال می شود.

برای مثال اگر مادر اولین کسی باشد که پیام را می بیند، از ردیاب درخواست می کند که با او تماس بگیرد.در پایان تماس از مادر پرسیده می شود که آیا مشکل حل شده است و او می تواند برای سایر بستگان پیام بنویسد. سپس پدر یک اعلان جدید دریافت می کند که نتیجه را نشان می دهد، همراه با پیام مادر.

هشدار SOS مکان یاب یک ابزار فوق العاده برای کمک به مراقبت از عزیزانتان در هر کجا که هستند است. این همچنین راهی برای حضور در زمانی است که آنها بیشتر به شما نیاز دارند. قبل از اینکه ردیاب خود را به آنها بدهید، به راحتی تست های عملکردی را انجام دهید تا همه مطمئن شوند که این هشدار چگونه کار می کند. این کار از اضافه کردن استرس اضافی به شرایط اضطراری جلوگیری می کند.

در پایان پیشنهاد می شود از دسته محصولات ردیاب خودرویی که در آن کلیه دستگاه های اروپایی و وارداتی، دارای طراحی خاص که مختص خودروهای وارداتی و اروپایی می باشد، هم چنین نرم افزار با تنظیمات مخصوص و مدل هایی دیگر که دارای دکمه اضطرار یا همان SOS می باشد در سایت ما دیدن فرمایید.

چنانچه قصد خرید هر مدل ردیاب برای خودرو، موتورسیکلت و یا نیاز به نرم افزار مخصوص ردیابی دارید می توانید با کارشناسان ما در شرکت مهان اسمارت مشورت کنید .

جهت خرید ردیاب مناسب با نوع مدل خودرو و موتور سیکلت خود و هم چنین میزان بودجه، کافیست با کارشناسان ما در بخش فروش شرکت مهان اسمارت در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

برای استفاده از همه امکانات سایت به کوکی ها مجوز دهید.