نکته منفی ردیاب های شنود دار چیست؟

ردیاب شنود دار

نکته منفی ردیاب های شنود دار چیست؟

پیشرفت در ردیابی GPS به کاهش چشمگیر سرقت خودرو و افزایش بهره وری کمک کرده است. از سوی دیگر، استفاده از دستگاه ردیاب برای وسیله نقلیه شما معایب بسیار کمی دارد، اما برخی ویژگی‌ها وجود دارد که ممکن است مالک را ناراحت کند.

در این مقاله ما سعی داریم تا شما را با مهم ترین نکته منفی ردیاب های شنود دار آشنا کنیم .

سیستم‌های ردیابی علاوه بر اینکه به شما امکان می‌دهند مکان خودروی خود را ردیابی کنید، اطلاعات زیادی در مورد خودرو جمع‌آوری می‌کند. از این اطلاعات می توان برای بهبود عادات رانندگی، کاهش هزینه سوخت و ایمن نگه داشتن هر کسی که پشت فرمان است استفاده کرد.

ردیاب ها می توانند به صاحبان وسایل نقلیه کمک کنند تا از یکی از بزرگترین دارایی های خود در برابر دزدان محافظت کنند. با ردیاب ها شما می توانید ماشین دزدیده شده را در عرض چند دقیقه از تلفن هوشمند یا لپ‌تاپ پیدا کنید، بنابراین اگر بدترین اتفاق رخ دهد می‌توانید با پلیس تماس بگیرید و وسیله نقلیه خود را سریع پیدا کنید.

ردیاب شنود دار

بسیاری از مردم نمی دانند که برخی از ردیاب ها می توانند به کاهش تصادفات رانندگی و افزایش ایمنی راننده کمک کنند.

در حالی که خرید دستگاه ردیاب می تواند بسیار گران باشد، در جنبه های دیگر در هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد. مانند دریافت تخفیف در بیمه نامه ها 

با توجه به پیشرفت و تکنولوژی که امروزه در زمینه ردیاب ها بوجود آمده و موجب تنوع در این محصولات شده تعدادی از ردیاب ها دارای قابلیت شنود می باشند و متاسفانه این قابلیت باعث شده برای عده زیادی جذاب باشد، اما نکته منفی در این است، زمانی که شما قصد استفاده از شنود دستگاه را دارید دیگر این امکان که شما همزمان دیتا و مسیرهای طی شده را دریافت و هم اینکه در نقشه مشاهده کنید وجود ندارد و اینکه هم زمان بتوانید از قابلیت شنود نیز استفاده کنید

تنها یا باید شنود داخل کابین را داشته باشید و یا اینکه دیتای مشخص در نقشه را چک کنید.

زمان استفاده از شنود نه دیتایی در نقشه ثبت شده و نه اینکه شما می توانید دیتایی را دریافت کنید حال با اشاره به تمام این نکات ردیاب هایی که دارای قابلیت شنود هستند را نمیتوان به نوعی ضد سرقت برای خودرو به حساب بیاید.

به طور کلی، نکات مثبت نصب ردیاب در وسیله نقلیه شما به شدت بیشتر از موارد منفی است. اگر به فکر خرید ردیاب هستید، مهم است که ردیاب مناسب خود را پیدا کنید. 

جهت خرید ردیاب مناسب با نوع مدل خودرو و موتور سیکلت خود و هم چنین میزان بودجه، کافیست با کارشناسان ما در بخش فروش شرکت مهان اسمارت در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

برای استفاده از همه امکانات سایت به کوکی ها مجوز دهید.