مزایای نرم افزار مدیریت تعمیر و نگهداری ناوگان خودرو

نرم افزار ردیابی خودرو

مزایای نرم افزار مدیریت تعمیر و نگهداری ناوگان خودرو

نرم افزار مدیریت تعمیر و نگهداری ناوگان خودرو می تواند برای سازمان ها صرف از نظر کوچکی و بزرگی سازمان، مفید باشد.

درک این مزایا به شما این امکان را می دهد که تصمیمی آگاهانه بگیرید که آیا نرم افزار مدیریت نگهداری ناوگان یک سرمایه گذاری عاقلانه برای سازمان شما است یا خیر.

اگر بخواهیم به تعدادی از مزایای نرم افزار مدیریت تعمیر و نگهداری ناوگان خودرو اشاره کنیم عبارتند از :

برنامه ریزی خودکار تعمیر و نگهداری ناوگان

 نرم افزار تعمیر و نگهداری این امکان را به شما می دهد برنامه ریزی برای تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه داشته باشید . این قابلیت برنامه ریزی به شرکت اجازه می دهد تا ناراحتی ناشی از خرابی یک وسیله نقلیه را به حداقل برساند. نرم افزار تعمیر و نگهداری ناوگان تضمین می کند که تعمیرات پیشگیرانه به موقع انجام می شود، خودروها شما را در شرایط اوج عملیاتی نگه می دارند و تعمیرات غیرمنتظره را به حداقل می رساند.

ردیابی سوخت قوی

برای ناوگان، سوخت یکی از بزرگترین هزینه های عملیاتی است. راندمان سوخت ناوگان خود را در طول زمان نظارت کنید و مدیریت سوخت را با یک ماژول سوخت برای نرم افزار تعمیر و نگهداری ناوگان یکپارچه کنید. ماژول سوخت به شما امکان می دهد معاملات سوخت رسانی را به صورت دستی وارد کنید، داده ها را از سیستم های سوخت رسانی خارجی وارد کنید، مایعات را در موجودی ذخیره کنید، مایعات را بین انبارها انتقال دهید .

گزارش های مربوط به تعمیر و نگهداری خودرو

اگر خرابی غیرمنتظره‌ای در قسمتی از تجهیزات رخ دهد، در دسترس بودن گزارش‌های نگهداری خودرو که در نرم‌افزار تعمیر و نگهداری ناوگان نگهداری می‌شوند می‌تواند منبع ارزشمندی باشد. این به یک تکنسین تعمیر و نگهداری یا مکانیک اجازه می دهد تا وضعیت فعلی یک وسیله نقلیه را با جزئیات کامل درک کند. این امر منجر به افزایش کارایی در انجام تعمیرات و کاهش زمان توقف خودرو خواهد شد.

اطلاعات مربوط به گارانتی

ضمانت‌ها بسیار فراتر از خود خودروها هستند. حقیقت این است که تقریباً هر قسمت از یک وسیله نقلیه دارای گارانتی است. بدون نرم افزار مدیریت تعمیر و نگهداری ناوگان، حفظ اطلاعات ضمانت بسیار دلهره آور است. اگر از نرم‌افزار مدیریت نگهداری ناوگان خودرو استفاده کنید، وظیفه پیگیری ضمانت‌های تجهیزات بسیار قابل کنترل‌تر است. نرم افزار را می توان طوری تنظیم کرد که در زمان مشخص به ضمانت نامه منقضی شده یا نزدیک به انقضا است.

نرم افزار مدیریت نگهداری ناوگان خودرو به تیم های مدیریتی امکان دسترسی بی درنگ به اطلاعات به روز ناوگان را می دهد. این به تیم مدیریت اجازه می دهد تا تنظیمات لازم را برای وظایف تعمیر و نگهداری انجام دهد، مسئولیت پذیری را افزایش دهد و به داده های مورد نیاز خود متصل بماند.

تیم نرم افزار مهان اسمارت این امکان را دارد تا مطابق با خواسته شما هر گونه تغییری را در طراحی، دیتابیس، گزارشات و … در اسرع وقت ایجاد نماید. همچنین با ارائه پنل های اختصاصی امکان ارائه خدمات نرم افزاری به همکاران محترم با نام و دامنه آنها میسر می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان کافیست با مشاوران ما در مهان اسمارت در ارتباط باشید.

جهت خرید ردیاب مناسب با نوع مدل خودرو و موتور سیکلت خود و هم چنین میزان بودجه، کافیست با کارشناسان ما در بخش فروش شرکت مهان اسمارت در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند و یا ار فروشگاه ما دیدن فرمایید.

برای استفاده از همه امکانات سایت به کوکی ها مجوز دهید.