سوالاتی که خریدار قبل از خرید ردیاب مهان اسمارت می پرسد

خرید دستگاه ردیاب

سوالاتی که خریدار قبل از خرید ردیاب مهان اسمارت می پرسد

خرید دستگاه ردیاب مهان اسمارت : این بخش مربوط به سوالات متداولی است که خریدار قبل از خرید دستگاه ردیاب می پرسد:

آیا برای نصب لازم است برق خودرو دستکاری شود؟!

خیر، از برق های داخلی خودرو مانند برق مثبت و منفی باتری و برق سوییچ، برای استفاده از قطع کن در مسیر ردیاب استفاده میشود. و سیم اضافی دیگری به برق خودرو متصل نمیشود.

آیا نصب دستگاه ردیاب برای هر مدل خودرو متفاوت است؟!

نسبت به سیم کشی خودروی موردنظر نصب انجام میشود. و بهتر است برای اطمینان خاطر نزد نماینده های نصب یا اشخاصی که آشنایی کامل را دارند مراجعه کنید.

ابعاد و شکل ظاهری دستگاه به چه صورت است؟!

اولین نکته ای که به ذهن مشتری خطور میکند این است که، ابعاد دستگاه ردیاب اندازه ای باشد که در دید نباشد. و بتواند در قسمتی که مشاهده نمیشود آنرا نصب کند و همچنین ضدآب بودن آن است که تمامی شرایط زیست محیطی را تحمل کرده و به درستی کار کند.

استفاده دستگاه ردیاب در خارج از کشور هم امکان پذیر است؟!

بله، ردیاب های اروپایی مانند برند تلتونیکا، که تحت لیسانس CE اروپا هستند از این قابلیت برخوردار می باشند. که در سراسر دنیا امکان ردیابی را داشته باشید.

ضمانت و گارانتی دستگاه ردیاب به چه صورت است؟!

دستگاه ها طبق ضوابط و قواعد مربوط به گارانتی تا یکسال پشیبانی دارند و اگر مشکلی پیش بیاید شرکت ملزم است تا پیگیری های لازم را انجام دهد.

آیا با نصب دستگاه ردیاب گارانتی خودرو باطل می شود؟!

پاسخ این سوال با قاطعیت خیر می باشد. بنابر گفته خودروسازان تغییر در سیم کشی خودرو از جمله مواردی است که می تواند باعث ابطال گارانتی خودرو شود. و نصب ردیاب باعث ایجاد تغییر در سیستم سیم کشی خودرو نمی شود، و در نهایت منجر به باطل شدن گارانتی خودرو نمی شود.

چرا قیمت دستگاه ردیاب گران تر از دزدگیر است؟!

زیرا قابلیت ها و ویژگی دستگاه ردیاب قابل مقایسه با دزدگیر نمی باشد و برای ردیاب ها دسترسی نامحدود در نظر گرفته شده است و خرید نهایی یک دستگاه ردیاب مطابق با قابلیت ها و ویژگی هایی که دارد تعیین می شود.

کدام نوع از سیم کارت برای استفاده در ردیاب مناسب هست؟!

کلیه ردیاب های موجود در ایران از باند فرکانسی ۲G استفاده می کنند و امکان استفاده از سیم کارت های همراه اول، ایرانسل و رایتل می باشد اما مهم ترین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که؛ کدام یک از سیم کارت ها در محدوده مکانی شما آنتن دهی بهتری دارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید ردیاب و جی پی اس متناسب با بودجه و نوع خودرویتان کافیست به وب سایت مهان اسمارت مراجعه نموده و یا جهت مشاوره رایگان با کارشناسان فروش مجموعه مهان اسمارت در ارتباط باشید .

برای استفاده از همه امکانات سایت به کوکی ها مجوز دهید.