ردیاب GPS مهان اسمارت ویژه مرسدس بنز

ردیاب و جی پی اس مخصوص مرسدس بنز

ردیاب GPS مرسدس بنز

با استفاده از ردیاب GPS مرسدس بنز و همچنین با نرم افزار مخصوص از موقعیت و لوکیشین خودرو خود ، مطلع شوید و آرامش داشته باشید .

خرید یک وسیله نقلیه جدید همیشه برای همه ما یک زمان هیجان انگیز است و صرف نظر از اینکه چه وسیله ای را انتخاب می کنید ، خودروها از نظر سرعت می توانند به نوعی مایه افتخار و شادی ما تبدیل شوند .

مرسدس یکی از محبوب ترین وسایل نقلیه در جاده ها است و یکی از لذت بخش ترین تجربه های رانندگی هر وسیله نقلیه را ارائه می دهد و جز آن دسته از خودروهایی می باشد که سارقان رغبت بیشتری به سرقت این خودروها دارند .

برنامه Mercedes me connect به شما کنترل کاملی بر مرسدس بنز می دهد و همه خدمات دسترسی از راه اندازی موتور از راه دور تا ماشین یاب در خود جای داده است . این برنامه در دو نسخه iOS و Android موجود است

اگر بخواهیم تعدادی از ویژگی برنامه مرسدس بنز من را توضیح دهیم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

قبل از هر سفر می توانید موتور خودرو را از راه دور روشن نمایید تا گرم شود.

قبل از ورود به خودرو می توانید داخل کابین را گرم یا خنک کنید.

وسیله نقلیه خود را از راه دور قفل یا باز کنید !

زمانی که به یاد نمی آورید که درهای خودرو خود را قفل کرده اید یا خیر؟ نیازی به نگرانی نیست!  از راه دور می توانید درب خودرو را باز یا بسته کنید.

به راحتی وسیله نقلیه خود را پیدا کنید !

به راحتی می توانید مکان وسیله نقلیه خود را ببینید ، خواه در یک پارکینگ شلوغ باشید یا در هرکجای جهان .

ردیاب GPS مخصوص مرسدس بنز

دریافت اطلاعات خودرو در دقیقه

برخی قابلیت های برنامه مردسدس من عبارت است از :

  • ارائه مسیر حرکت خودرو روی نقشه
  • نمایش سطح سوخت
  • فشار لاستیک  و موارد دیگر

حال شرکت مهان اسمارت نیز با نصب ردیاب های اروپایی ، قابلیت ها و ویژگی های جدیدی را برای خودروهای اروپایی و وارداتی با نرم افزار مخصوص بوجود آورده است. این یعنی، دیگر نیازی نیست شما نگران سرقت خودروی خود که جزئی از سرمایه شماست باشید .

جهت خرید ردیاب مناسب با نوع مدل خودرو و موتور سیکلت خود و هم چنین میزان بودجه، کافیست با کارشناسان ما در بخش فروش شرکت مهان اسمارت در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند و یا ار فروشگاه ما دیدن فرمایید..

برای استفاده از همه امکانات سایت به کوکی ها مجوز دهید.