دلایل اصلی برای انتخاب ردیاب خودرو

ردیابی خودرو

دلایل اصلی برای انتخاب ردیابی خودرو به ۳ قسمت تقسیم می شوند :

      ۱ – ردیابی خودرو به شما در بهبود ایمنی کمک می کند.

      ۲ – ردیابی خودرو به کاهش هزینه ها کمک می کند.

      ۳ – همچنین ردیابی خودرو باعث کارآمدتر شدن ناوگان شما می شود.

در شرکت های کوچک و بزرگ،  یکی از مهم ترین مسائلی که باید در نظر گرفته شود بودجه می باشدکه اهمیت فزاینده ای دارد . هر روز با چالش کنترل هزینه ها ، در عین حال حفظ کیفیت بالا در خصوص خدمات به مشتریان نیز باید در نظر گرفته شود .

صرفه جویی در هزینه های سوخت یک شرکت، به ویژه یک تجارت حمل و نقل را برای جستجوی راه حل های تکنولوژیکی ترغیب می کند، زیرا هزینه های سوخت احتمالاً تنها و بزرگترین سربار برای چنین شرکت هایی است .

اگرچه این یک مزیت بزرگ است، اما این تنها دلیل برای گنجاندن ردیابی خودرو در چنین شرکتهایی نیست. اینجا ، ۳ دلیل اصلی برای انتخاب ردیابی خودرو و مزیت اصلی که فناوری ردیابی ارائه می دهد را بررسی می کنیم .

۱- ردیابی خودرو به شما در بهبود ایمنی کمک می کند

خطرات برای کسانی که رانندگی می کنند بالاتر از حد متوسط ​​است و تحت تأثیر عوامل مختلف می باشد . به طور مثال تعمیر و نگهداری وسیله نقلیه به طور منظم انجام نشود یکی از این عوامل به حساب می آید .

سیستم‌های ردیابی می‌توانند با نظارت بر سرویس‌دهی خودرو، و با ارائه خودکار سیستم‌های هشدار درباره آنچه باید انجام شود، به بهبود ایمنی جاده کمک کنند .

همین سیستم‌ها می‌توانند عادات رانندگی کارکنان شما را کنترل کنند – مثلاً محدودیت‌های سرعت را رعایت کنند یا سبک رانندگی تهاجمی‌شان را تغییر دهند .

با ردیابی وسیله نقلیه ، می‌توانید مسیرهایی را که رانندگان طی می‌کنند بررسی کنید و دریابید که آیا جایگزین امن‌تر یا کوتاه‌تری وجود دارد یا خیر؟

۲- ردیابی خودرو به شما کمک می کند هزینه ها را کاهش دهید

ممکن است سوخت را با ارزان‌ترین قیمت ممکن خریداری کنید ، اما یک ناوگان سازمان ‌یافته مناسب برای سرمایه‌گذاری درست بر روی مزایای سوخت ارزان‌ تر پیدا نکنید . با داشتن یک سیستم ردیابی در شرکت، شما می‌توانید تعیین کنید که کدام رفتارها را به منظور مشاهده کاهش مصرف سوخت بکار ببرید .  همچنین می‌توانید با انتقال نزدیک‌ترین راننده به مسیر به نوعی بهینه‌سازی کرده و سو استفاده از وسایل نقلیه یا کارت‌های سوختی و یا پول نقد برای خرید سوخت را شناسایی کنید . داشتن سیستم نظارتی ناوگان به معنای کاهش برخی از مدیریت خسته‌کننده و کاغذ بازی نیز می‌باشد،  چرا که برخی از آن‌ها دارای یکپارچگی کارت سوختی هستند

 ۳- ردیابی خودرو ناوگان شما را کارآمدتر می کند

نظارت بر ناوگان به شما امکان می دهد هر زمان که خواستید یک وسیله نقلیه را پیدا کنید. شما نیازی به تماس با رانندگان خود برای اطمینان از موقعیت آنها ندارید و می توانید مشتری خود را به طور دقیق در مورد زمان تخمینی ورود راننده به روز کنید.

همچنین می‌توانید با تخصیص مؤثرتر ارسال‌ها، تعیین مسیرهای بهتر، برنامه‌ریزی زمان‌بندی کارکنان و پیش‌بینی مشکلات احتمالی، بهره‌وری را بهبود بخشید.

در نهایت باید دستگاه ردیاب و GPS ضد سرقتی را انتخاب کنید که دارای قابلیت های متفاوت از جمله روشن و خاموش کردن خودرو از راه دور، دستگاه مجهز به باتری داخلی و آنتن دهی بالایی داشته باشد. با توجه به تنوع و فراوانی ردیاب در بازار ممکن است شما برای انتخاب، دچار سردرگمی شوید.

جهت خرید ردیاب مناسب با نوع مدل خودرو و موتور سیکلت خود و هم چنین میزان بودجه، کافیست با کارشناسان ما در بخش فروش شرکت مهان اسمارت در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند و یا ار فروشگاه ما دیدن فرمایید..

برای استفاده از همه امکانات سایت به کوکی ها مجوز دهید.