داش کم با ردیابی GPS

دوربین های دارای ردیاب

داش کم با ردیابی GPS

ثابت شده است که داش کم با ردیابی GPS ایمنی راننده را بهبود می بخشد و هزینه ها را کاهش می دهد. به‌علاوه، دوربین‌های داشبورد این امکان را فراهم می‌کنند که با شواهد ویدیویی با وضوح بالا، رانندگان خود را از ادعاهای نادرست تبرئه می کنند.

داش کم با ردیابی GPS چیست؟

داش‌کم‌ها یا دوربین‌های داشبورد ، دوربین‌هایی هستند که می‌توانند در یک وسیله نقلیه نصب شوند تا فیلمی از جاده پیش رو و فعالیت‌های داخل کابین ضبط کنند.

مزایای داش کم با ردیابی GPS چیست؟

زمانی که این دوربین ها با راهنمایی راننده ترکیب شوند، می‌توانند حوادث مربوط به ایمنی را تا 52 درصد کاهش دهند. علاوه بر بهبود ایمنی راننده، داش‌کم‌ها راهی عالی برای کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی در هزینه هستند.

رانندگان را از تصادفات بدون تقصیر و ادعاهای نادرست تبرئه می کند: در تصادفات اتومبیل با کامیون، کامیون ها تنها در 26٪ مواقع مقصر هستند ، اما بیشتر اوقات آنها را مقصر می دانند. Samsara AI Dash Cams می‌تواند فیلم‌های حادثه‌ای با وضوح بالا را به‌طور خودکار در عرض چند دقیقه در فضای ابری آپلود کند و تبرئه رانندگان بی‌گناه را در محل آسان کند، فرآیندهای طولانی‌مدت خسارت بیمه را دور بزند و پرداخت‌های غیرضروری را حذف کند. 

کاهش تصادفات: با این دوربین ها ، مدیران ایمنی می‌توانند فوراً فیلم‌های تصادفی آپلود شده خودکار را بررسی کنند .

به‌علاوه، دوربین‌های داش با هوش مصنوعی Samsara، تشخیص حادثه و هشدارهای پیشگیرانه در کابین را ارائه می‌دهند، بنابراین رانندگان می‌توانند رفتار خود را تنظیم کنند و از تصادفات در زمان واقعی جلوگیری کنند.

کاهش ساییدگی و پارگی خودرو: ترمزهای شدید باعث فرسودگی لنت ترمز و ایجاد فشارهای غیرضروری بر خودروها می شود. داش‌کم‌ها می‌توانند هنگام شناسایی رویدادهای مربوط به ایمنی، هشدارهای داخل کابین را پخش کنند که به جلوگیری از رانندگی خشن و کاهش آسیب‌های فیزیکی و هزینه‌های نگهداری کمک می‌کند.

آیا دوربین‌های داشبورد با ردیابی GPS ارزش سرمایه‌گذاری برای ناوگان شما را دارند؟

یکی از بزرگترین ایرادها در مورد استفاده از این دوربین ها در مدیریت ناوگان هزینه است. اگرچه هزینه اولیه ممکن است گران به نظر برسد، اما ثابت شده است که دوربین‌های داشبورد با ردیابی GPS، هزینه‌ها را کاهش می‌دهند به خصوص وقتی صحبت از تبرئه می‌شود.

به عنوان مثال اسپرینت Wate را در نظر بگیرید، یک شرکت حمل و نقل زباله و اجاره کانتینر که در ساحل خلیج فارس فعالیت می کند. پس از چندین سال بحث در مورد اینکه آیا داش‌کم‌ها را پیاده‌سازی کند یا نه، Sprint Waste در نهایت تصمیم گرفت به دلیل توانایی استفاده از فیلم‌های دوربین داشبورد و داده‌های GPS برای تبرئه رانندگان و همچنین این انتظار که منجر به بهبود ایمنی راننده شود، این سرمایه‌گذاری را انجام دهد. ، تصادفات کمتر و کاهش هزینه های بیمه و حقوقی. آنها تنها یک سال پس از نصب دوربین Samsara Dash نتایج باورنکردنی مشاهده کردند، از جمله:

58 درصد کاهش سرعت

نرخ تبرئه 52 درصدی از همه حوادث در سال 2019

500000 دلار در تمدید بیمه اخیر صرفه جویی شده و میلیون ها دلار تخمین زده شده در هزینه های دادرسی اجتناب شده صرفه جویی شده است.

چگونه Sprint Waste توانست رانندگان خود را از بیش از نیمی از تصادفات در سال 2019 تبرئه کند؟ به محض وقوع یک خرابی، سامسارا یک هشدار ایمیل در زمان واقعی برای مدیران عملیات خود ارسال می کند. 

دیو نلسون، رئیس Sprint Waste، گفت که توانایی دریافت فیلم‌های HD تقریباً بلافاصله برای ما بسیار مهم بود و نتیجه داد. «در سال‌های گذشته، بسیاری از آن تصادفات بی‌نتیجه بودند و از ما شکایت می‌شد. اکنون، ما می توانیم رانندگان خود را در محل تبرئه کنیم. بدون شکایت، بدون ادعای بیمه. ما با اجتناب از طرح دعوی قضایی در نتیجه تبرئه رانندگان خود با فیلم Samsara Dash Cam، میلیون ها دلار صرفه جویی کرده ایم.

بهترین داش کم با ردیابی GPS چیست؟

سامسارا که بیش از 15000 مشتری به آن اعتماد دارند، اولین فروشنده تله‌ماتیک ویدئویی با سریع‌ترین رشد است.

دوربین های داش هوش مصنوعی Samsara که بخشی از پلت فرم کامل مدیریت ناوگان سامسارا است، تشخیص رویدادهای هوش مصنوعی پیشرفته، هشدارهای پیشگیرانه داخل کابین را ارائه می دهد. به‌علاوه، با آپلود خودکار فیلم‌های حادثه فول اچ‌دی، ردیابی ناوگان در زمان واقعی، و بازیابی ویدیوی درخواستی، ادمین‌ها کاملاً این اختیار را دارند که رانندگان بی‌گناه را از تصادفات بدون تقصیر و ادعاهای نادرست تبرئه کنند. در واقع، مشتریان Samsara با استفاده از فیلم Samsara Dash Cam برای دفاع در برابر ادعاهای نادرست، حدود 225 میلیون دلار صرفه جویی کرده اند.

ویژگی های برجسته Samsara AI Dash Cams عبارتند از:

پلتفرم مجهز به هوش مصنوعی که می تواند رفتارهای پرخطر (مانند عقب نشینی و رانندگی حواس پرت) را بدون وقوع یک رویداد سخت تشخیص دهد.

مربیگری پیشگیرانه در کابین که می تواند به صورت شنیداری رانندگان را در مورد رفتارها و حوادث پرخطر در زمان واقعی هشدار دهد.

فیلمبرداری با کیفیت بالا، حتی در شرایط نوری ضعیف

دوربین‌های متصل به اینترنت که به‌طور خودکار فیلم‌های حادثه فول اچ‌دی را آپلود می‌کنند

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع ردیاب و نرم افزار ردیابی کافیست با کارشناسان فروش ما در مجموعه مهان اسمارت در ارتباط باشید.

برای استفاده از همه امکانات سایت به کوکی ها مجوز دهید.