بهترین محل نصب ردیاب برای خودرو کجاست؟

نصب دستگاه ردیاب

بهترین محل نصب ردیاب برای خودرو کجاست؟

بعد از تهیه یک ردیاب برای خودرو نخستین سوالی که در ذهن همه ما نقش می بندد این است که بهترین محل نصب ردیاب برای خودرو کجاست؟

چگونه متوجه می شوید که ردیاب در خودروی شما وجود دارد؟

     نوعی از ردیاب ها که در زیر خودرو مخفی می شوند

     به پورت OBDii متصل شده

     پشت داشبورد

     زیر صندلی ماشین

     پنهان در سپر عقب و …

 قرار دادن دستگاه های ردیابی بر روی وسایل نقلیه

مخفیگاه‌ های متداول ردیاب ‌های جی‌پی‌اس در داخل خودرو، زیر صندلی ، بین صندلی، کیسه پشت صندلی یا داخل کنسول میانی است. با این حال، محبوب‌ترین مکانی که دستگاه‌های ردیاب GPS روی خودروها قرار می‌گیرند، در واقع بیرون خودرو است.

بهترین محل قرار گیری ردیاب GPS روی ماشین کجاست؟

 ردیاب‌های GPS متصل به پورت  OBDii برق را مستقیماً از خودرو می‌کشند! ناگفته نماند، دستگاه های ردیابی پورت OBDii هم مقرون به صرفه هستند و هم به راحتی توسط راننده قابل مشاهده نیستند، و آنها را برای مشاغل کوچک ایده آل می کند.

دستگاه ردیابی GPS مخفی برای اتومبیل

سیستم های ردیابی GPS هر روز توسط صدها هزار کسب و کار و مصرف کننده استفاده می شود و ردیابی GPS را به یک بازار چند میلیارد دلاری تبدیل می کند. بنابراین، به احتمال زیاد اکثر مردم در خودرویی که توسط GPS ردیابی می شد رانندگی کرده اند.

ردیاب مخفی

چگونه می توانید بفهمید که آیا ماشین شما ردیاب دارد؟

اگر فکر می کنید یک ردیاب روی ماشین شما وجود دارد، اولین قدم برای تعیین مکان دستگاه GPS این است که یک اسکن بصری در قسمت بیرونی خودرو برای یافتن جعبه مغناطیسی، اطراف سپر جلو یا عقب انجام دهید. محفظه، زیر صندلی ها، و اساساً هر نقطه مخفی که یک وسیله ردیابی مخفی می تواند روی یک ماشین یا کامیون باشد.

شرکت مهان اسمارت در این مقاله بهترین محل نصب ردیاب برای خودرو را به شما معرفی کرد. اما باز نصب ردیاب بستگی به نوع جی پی اس و خودروی شما دارد . بهتر است قبل از نصب با تیم کارشناسان فنی ما برای نصب در ارتباط باشید تا در صورت نیاز نکات فنی را به شما متذکر شوند. هم چنین شرکت مهان اسمارت در اقصی نقاط تهران و شهرستان دارای نماینده نصب می باشد . تنها کافیست شما به نمایندگان ما مراجعه نموده و ردیاب شما را در کوتاهترین زمان و به بهترین شکل ممکن نصب کنند

برای استفاده از همه امکانات سایت به کوکی ها مجوز دهید.