افزار Cloud آمازون

آمازون

افزار Cloud آمازون در حال آماده شدن برای ایجاد انقلاب فناوری بعدی در کشور هند

AISPL شعبه ­ای از شرکت آمازون در هند می­باشد. که فروش مجدد و بازاریابی خدمات Cloud اینترنتی آمازون را در این کشور انجام می­دهد.

هند که برای سالیان سال به عنوان اعزام کننده مستعدترین افراد در حوزه نرم­ افزار به سراسر جهان شناخته می­شود. اکنون وارد مسیر Cloud محور شده، تا بدین منظور نسل جدید کارگران ماهر، دانشمندان هوش مصنوعی و سازندگان موبایل را برای کار آماده کند. این کار عظیم و سنگینی است. نام غول بزرگ خرده­ فروشی آنلاین (افزار Cloud آمازون) و خدمات اینترنتی آمازونی حالا با آموزش مهارت به جوانان آمیخته شده است. آمازون دسترسی آنلاین به پایگاه Cloud مرکزی­ اش را در اختیارشان قرار می­دهد. که هم ­اکنون میلیون­ها شرکت تازه تاسیس را دگدگون کرده است. برای ده­ها هزار دانشجوی هندی، این یک موقعیت مناسب است.

همانطور که افراد، مشغول به دست آوردن مهارت­هایی در محاسبه Cloud با استفاده از برنامه آموزش AWS (خدمات اینترنتی آمازون) هستند. به این امر واقفند که وقتی شروع به انجام شغل­شان کنند. ورودشان به نوآوری آنقدرها سخت نخواهد بود. زیرا نیازی نیست نگران نصب و ساخت زیرساخت های فناوری اطلاعات باشند. و لازم نیست بخاطر مسائل امنیتی دیتا و خرابی مکرر سرورها نگران باشند. برای ما، هر فردی منبع نوآوری می­باشد. و پایگاه Cloud خدمات اینترنتی آمازون به یک فرد دسترسی کامل به فناوری را می­دهد.

وینسنت کوآ رئیس آموزش و پرورش منطقه­ ای، تحقیقات و سازمان­های غیردولتی برای APAC به خبرگزاری هند-آسیا می­گوید:

حتی کوچک­ترین نوآوری که از نیروی کار ماهر Cloud محور بدست آمده باشد. تا جهان را جای بهتری برای زندگی کند، برای ما بسیار حائز اهمیت می­باشد.

هندوستان امروزه کشور در حال پیشرفت و خلاق می­باشد. که نیازمند عرضه همیشگی دانشمندان علم دیتا است.

با توجه به گزارش جدید کمیسیون سیاست­گذاری ”راهبرد ملی برای هوش مصنوعی” هند تا سال ۲۰۲۰ با وجود فاصله بین عرضه و تقاضای دویست هزار تحلیلگر دیتا مواجه خواهد بود. کوآ متذکر شد که دانشجویان باید Cloud محور باشند مخصوصا در زمانی این چنین که دولت­ها و شرکت­ها از نظر فناوری و کامپیوتری در حال دگرگونی هستند. و شرکت­های تازه راه اندازی شده در Cloud به وجود می­آیند.

زیبایی برنامه آموزش خدمات اینترنتی آمازون (AWS) این است. که دانشجویان در حالی که آموزش­های عملی می­بینند. به محتوایی که توسط موسسات علمی کامپیوتر برتر در سراسر جهان آماده شده است. دسترسی پیدا می­کنند. همچنین اعتبار Cloud رایگان به حساب­شان نیز دریافت می کنند. کوآ در حاشیه سران بخش عمومی AWS توضیح داد که ” اعتبار رایگان Cloud به دانشجویان کمک می­کند با استفاده از پایگاه یکسان AWS   که تمام مشتریان به آن دسترسی دارند نوآوری کنند.

این مهم به آنها بسیار کمک می­کند که در معرض خدمات اصلی مانند:

 • محاسبه
 • ذخیره دیتا
 • پایگاه­های دیتا
 • شبکه­ سازی
 • تحلیل
 • هوش مصنوعی فراگیری ماشین (ML)
 • اینترنت اشیاء (IoT)
 • برنامه نویسی موبایل و دیگر موارد باشند.

 برنامه آموزش AWS تقریبا ۳۰ گذرگاه شغلی دارد که می­توان از بین­شان انتخاب کرد که اساسا متعلق به ۴ خانواده بزرگ شغلی هستند.

 • بیگ دیتا و تحلیل
 • معماری Cloud
 • پشتیبانی سیستم
 • مهندسی و برنامه نویسی نرم افزار و وب

هر گذرگاه بین ۳۰ تا ۵۰ ساعت محتوا را دارا می­باشد. دانشجویان مرتبا مورد سنجش قرار می­گیرند تا دانش­شان سنجیده شود. پروژه­های کوچکی انجام می­دهند و بعد از گذراندن برنامه، مدرک و درجه کامپیوتری دریافت می­کنند. این برنامه همچنین از فراگیران نوجوان (بین ۱۴ تا ۱۷ سال) در مدارس با محتوای مقدماتی در مورد Cloud نیز حمایت می­کند.

در گزارش اخیر اتحادیه مجالس تجارت و صنعت هندوستان، و شرکت­ خدماتی و نرم­ افزار ملی و EY درج شده است. که ۹ درصد از ۶۰۰ میلیون نیروی کار کشور تا سال ۲۰۲۲ وارد شغل جدیدی می­شوند. و ۳۷ درصد در شغل­هایی که مجموعه مهارت هایشان به کلی تغییر کرده وارد می­شوند.

مدیر AWS خاطر نشان کرد: هند به دنبال استعداد در فناوری­های مختل کننده. که با Cloud فعال شده می باشد. و گذرگاه­های شغلی AWS می­توانند به ایجاد این مجموعه استعداد کمک کند. محاسبه Cloud یک فاصله مهارتی مهم است که می­خواهیم مورد خطاب قرار دهیم تا برنامه عرضه و تقاضا را مدیریت کنیم.

هندوستان خدمات اینترنتی آمازون (AWS) را با عنوان (AISPL) نام گذاری کرده است.

که فروش مجدد و بازاریابی Cloud خدمات اینترنتی آمازون را در این کشور انجام می­دهد. هفته گذشته موج دوره­ های آموزشی Cloud به شهر مقدس “واراناسی” رسید. موسسه فناوری باناراس هیندو (IIT-BHU) و AISPL تفاهم نامه­ای امضاء کردند. تا به دانشجویان کمک کنند. تا مهارت­های Cloud که مربوط به شغل­شان می­شود را با گذراندن برنامه آموزش AWS کسب کنند.

همچنین اعلام کردند که یک آزمایشگاه تحقیقاتی Cloud تاسیس می­کنند. تا بدین منظور فرصت­هایی برای دانشجویان در راستای استفاده از فناوری Cloud AWS برای دنبال کردن ابتکار تحقیقاتی که متمرکز بر نوآوری هوش مصنوعی و فراگیری ماشینی است، فراهم کنند. گروه ASM در “پونه” یک گام جلوتر رفته و از دانشجویان مهندسی و غیر رشته فناوری اطلاعات دعوت به حضور کرده است. تا محاسبه Cloud را با برنامه آموزش AWS (AWS Educate) فراگیرند. دیگر موسساتی که در یادگیری دانش Cloud پیش­دستی کرده­ اند عبارتند از: شرکت توسعه مهارت­های ایالت آندرا پرادش (APSSDC)، مرکز خدمات همگانیِ (CSC) وزارت برق و فناوری اطلاعات (MeitY)، موسسه بین المللی فناوری اطلاعات، بنگالورو و چندین IITs.

در سراسر جهان بیشتر از ۱۵۰۰ موسسه به برنامه AWS Educate پیوسته­اند تا کمک به نسل جوان در کسب مهارت­های Cloud را سرعت بخشند. کوآ به IANS گفت داشتن آموزش Cloud به موقع، به کودکان کمک می­کند بیشتر نوآوری کنند. و در نهایت تبدیل به کارآفرین شوند و ایجاد کنندگان شغل برای مهارت­های عصر جدید باشند.

منبع : indiatimes.com

جهت خرید ردیاب مناسب با نوع مدل خودرو و موتور سیکلت خود و هم چنین میزان بودجه، کافیست با کارشناسان ما در بخش فروش شرکت مهان اسمارت در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند و یا ار فروشگاه ما دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

برای استفاده از همه امکانات سایت به کوکی ها مجوز دهید.