استفاده از سیستم ردیابی در کنترل خودرو برف روب

ردیابی برف زدایی

استفاده از سیستم ردیابی در کنترل خودرو برف روب

چگونه کنترل خودرو برف روب به عملیات برف پاکن کمک می کند ؟

نماینده وزارت حمل و نقل یوتا سیستم‌های ردیابی  GPS برف‌روبی که وزارت حمل‌ونقل یوتا از آنها در زمستان استفاده می کند، دارای ویژگی‌های بسیاری است که اکثر دستگاه‌های GPS معمولی از آن‌ها برخوردار نیستند، و آنها را به‌طور خاص برای برنامه‌های برف روب طراحی کرده‌اند.

ویژگی های خاص دستگاه های ردیاب خودرو عبارتند از:

    امکان دسترسی به موقعیت تیغه برف روب

    مطلع شدن از اینکه آیا برف روب ها با موفقیت نمک پخش می کنند یا خیر؟

ردیابی برف روب مهان اسمارت
ردیابی برف روب

یوتا تنها ایالتی نیست که از سامانه کنترل خودرو برف روب برای پاک و ایمن نگه داشتن جاده ها برای رانندگان استفاده می کند.

سیستم‌های ردیابی این امکان را می‌دهد که موقعیت هر برف‌روب را مشاهده کنید

به اطلاعات ثبت‌شده تمام خیابان‌هایی که توسط برف‌روب‌ها پاک‌سازی شده دسترسی داشته باشید

اینکه آیا تجهیزات پخش نمک و تیغه‌های برف‌روب با ظرفیت کامل کار می‌کنند یا خیر.

کاری که داونپورت انجام داد. سرمایه گذاری بر روی دستگاه های ردیاب GPS برای نظارت بر ناوگان برف روب های خود در  ماه های سرد زمستان بود.

سیستم‌های ردیابی جی‌پی‌اس زنده که داونپورت برای برف‌روب‌های شهری خود از آن استفاده می‌کند، اطلاعاتی مانند میزان نمکی که توسط راننده پخش می‌شود، سرعت رانندگی، بالا یا پایین بودن تیغه‌های گاوآهن و دمای پیاده‌رو را ارائه می‌دهد. اکنون ردیاب‌های GPS برف‌روب تمام اطلاعات مربوط به رانندگی را تنظیم می‌کنند و ناوگانی پاسخگوتر، در دسترس و کارآمدتر از برف‌روب‌ها ایجاد می‌کنند.

متأسفانه، برنامه های برف روبی بسیار فصلی هستند، بنابراین مهم است که شهرها فقط با شرکت های GPS که این ردیاب ها را ارائه می دهند کار کنند. این یکی از دلایلی است که SpaceHawk GPS را یکی از بهترین ردیاب‌های GPS برای خدمات حذف برف‌روب می‌دانند: بدون قرارداد، بدون هزینه سالانه.

جهت خرید ردیاب مناسب با نوع مدل خودرو و موتور سیکلت خود و هم چنین میزان بودجه، کافیست با کارشناسان ما در بخش فروش شرکت مهان اسمارت در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند و یا ار فروشگاه ما دیدن فرمایید..

برای استفاده از همه امکانات سایت به کوکی ها مجوز دهید.