۱۰ شرکت برتر ردیاب GPS

شرکت های تولید کننده ردیاب

۱۰ شرکت برتر ردیاب GPS

۱۰ شرکت برتر ردیاب GPS که راه حل های ردیابی را به شما ارائه می دهند و تا حد زیادی در نوع خدماتی که ارائه می دهند متفاوت هستند را معرفی کرده ایم.

در این مقاله به طور کامل به معرفی ۱۰ شرکت برتر ردیاب  GPS پرداخته ایم.

  1. روپتلا

Ruptela یک شرکت تله‌ماتیک است که راه‌حل‌هایی را برای مدیریت ناوگان و ردیابی GPS ارائه می‌کند که سفر خود را در سال ۲۰۰۷ آغاز کرد. امروزه آنها سخت‌افزار، سیستم‌افزار و محصولات نرم‌افزاری را برای مدیریت ناوگان و ردیابی GPS توسعه، طراحی و تولید می‌کنند. آنها راه حل های آماده برای استفاده از راه دور را ارائه می دهند.

  1. Teltonika

Teltonika بیش از ۱۸ سال است که در زمینه ردیابی GPS و راه حل های شبکه وسایل نقلیه فعالیت می کند. آنها طیف گسترده ای از محصولات را برای رفع نیاز همه و همچنین ارائه راه حل سفارشی دارند.

هر چیزی که به دنبال آن هستید، یک محصول Teltonika برای آن وجود دارد. به همین دلیل است که یکی از محبوب ترین مارک های ردیابی GPS در بازار است.

شرکت مهان اسمارت دستگاه های GPS Teletonika را برای راه حل های ردیابی اولیه و نظارت بر سوخت ارائه میدهد. برای جزئیات بیشتر در مورد ردیاب های GPS Teltonika کافیست به وب سایت مهان اسمارت مراجعه کرده و با لیست کلی از دستگاههای این برند آشنا شوید.

  1. GoSafe

Gosafe یک رهبر پویا در محصولات و خدمات مدیریت ناوگان GPS است. آنها سفر خود را در سال ۱۹۹۹ با چشم اندازی برای توسعه و توزیع راه حل های سخت افزاری و نرم افزاری آغاز کردند که از زیرساخت های شبکه بی سیم موجود برای ارائه برنامه های کاربردی عمودی مبتنی بر وب به مشتریان تجاری و همچنین مصرف کنندگان استفاده می کند.

  1. TrackingFox

TrackingFox دارای ویژگی های زیادی است که آن را به یکی از بهترین ردیاب های GPS موجود در بازار تبدیل می کند. به لطف آنتن بسیار حساس GPS و GMS، کاربران اطلاعات قابل اعتمادی را برای مکان یابی وسیله نقلیه خود به راحتی دریافت خواهند کرد.

  1. ATrack

شرکت ATrack Technology در طراحی و ساخت سخت افزار GPS تله ماتیک تخصص دارد.

نیازهای مشتریان اولویت آنهاست و آنها به طور مداوم در حال بهبود و ایجاد روابط تجاری سودمند متقابل با مشتریان خود هستند.

  1. Tkstar

Tkstartak در ایجاد راه حل های تدارکات و مدیریت ناوگان یک مرحله ای. Tkstar با توجه به طراحی، ویژگی های با کیفیتی فراتر از سخت افزار خود ارائه می دهد، در واقع آنها حتی تا آنجا پیش می روند که دوره های گارانتی طولانی مدت را برای محصولات خود ارائه می دهند. ردیاب‌های جی‌پی‌اس Tkstar امکان ردیابی وسایل نقلیه را از طریق پیامک، ردیابی وب یا حتی موبایل فراهم می‌کنند و هشدارهای مربوط به حصار جغرافیایی، حرکت و سرعت بیش از حد را در میان سایر موارد ارائه می‌دهند.

ردیاب های GPS آنها ضد آب هستند و دارای قابلیت های GPS و GSM/GPRS/CDMA می باشند. فناوری Tkstar یکی از محبوب‌ترین‌ها است، زیرا قابلیت‌های ردیابی آن‌ها کمک بسیار مهمی برای مدیران و مدیران ناوگان و افرادی است که صاحبان خودرو به ایمنی خودرو خود اهمیت می‌دهند.

  1. Concox

Concox یک رهبر ثابت شده در محصولات و خدمات مدیریت ناوگان GPS است که در بیش از ۱۵۰ کشور در سراسر جهان فعالیت می کند. آنها خود را وقف می کنند تا محصولات قابل اعتماد و راه حل های سفارشی را برای مشتریان در سراسر جهان ارائه دهند.

کاربران می توانند از طریق مکان واقعی مراقب وسایل نقلیه خود باشند و از ویژگی هایی مانند قطع سوخت از راه دور، هشدار حصار جغرافیایی، هشدارهای بیش از حد سرعت و غیره بهترین بهره را ببرند.

توجه: ما ردیاب‌های GPS Concox را برای ردیابی اولیه، ردیابی دارایی و اهداف ردیابی شخصی ارائه می‌کنیم. برای جزئیات بیشتر کافیست رجوع کنید به مقاله تهیه شده از طرف شرکت مهان اسمارت در خصوص ردیاب های Concox

  1. Meitrack

Meitrack که در سال ۲۰۰۲ تأسیس شد، بر روی ردیابی شخصی، آموزش وسایل نقلیه خصوصی یا مدیریت ناوگان تمرکز دارد.

با استفاده از این ردیاب‌ها، شرکت‌ها می‌توانند مستقیماً بدون هیچ گونه ابهامی با رانندگان خود ارتباط برقرار کنند.

  1. اسکای پاترول

Skypatrol که در سال ۲۰۰۲ تأسیس شد، در بازارهای استراتژیک، محصولات و برنامه های کاربردی، موقعیت بازاری قوی در خدمات مبتنی بر مکان دارد.

آنها برای توسعه راه‌حل‌های ردیابی GPS نوآورانه و ابزارهای نرم‌افزاری مدیریت ناوگان که به‌طور منحصربه‌فردی با سخت‌افزار و نرم‌افزار GPS اختصاصی آن ترکیب شده‌اند، برای کمک به کسب‌وکارها برای نظارت، محافظت و بهینه‌سازی دارایی‌های تلفن همراه در دنیای ماشین به ماشین، شهرت پیدا کرده‌اند. در مورد محبوبیت آن این واقعیت است که Skypatrol در میان فروشندگان خودرو، علاقه مندان به ورزش های فضای باز و موتورسواری، مدیران ناوگان و بسیاری دیگر مورد علاقه است.

  1. Queclink

Queclink تامین کننده پیشرو دستگاه ها و راه حل های بی سیم ماشین به ماشین (M2M) است.

ماموریت آنها ارائه پیشرفته ترین و قابل اعتمادترین محصولات و راه حل هایی است که نیازهای برنامه های مختلف مشتریان را در اینترنت اشیا برآورده می کند و بنابراین مشتریان را در سراسر جهان به حساب می آورد.

محصولات مدیریت ناوگان مبتنی بر GPS راه نجات هر کسب و کاری در عصر حاضر است و شرکت های ارائه دهنده این محصولات و خدمات به طور گسترده شروع به توسعه کرده اند. هر یک از آنها ویژگی های مختلفی را ارائه می دهند.

 ما در شرکت مهان اسمارت به شما کمک می کنیم تا راه حل های مدیریت ناوگان مناسبی را برای کسب و کار خود داشته باشید و این اطلاعات را در جهت بهبود کسب و کار خود به کار گیرید.

برای استفاده از همه امکانات سایت به کوکی ها مجوز دهید.