ویژگی های ردیاب خودرو مهان اسمارت

ویژگی های ردیاب خودرو مهان اسمارت

در این مقاله سعی داریم تا به طور خلاصه به برخی از ویژگی های ردیاب خودرو مهان اسمارت اشاره کنیم.  شرکت مهان اسمارت با توجه به تنوع انواع ردیاب و نرم افزار مخصوص ردیابی که توسط متخصصان نرم افزار در زمینه ردیابی طراحی شده شما را در این زمینه کامل راهنمایی میکنند. استفاده از ردیاب خودرو می تواند یکی از بهترین تصمیماتی باشد که در مورد وسیله نقلیه خود می گیرید. این ردیاب ها می توانند طیف گسترده ای از مزایا را ارائه دهند. با افزایش قیمت وسایل نقلیه ، شما باید راه بهتری برای حفاظت از خودرو و اطمینان از ایمنی آن داشته باشید. ردیاب ماشین GPS می تواند در این زمینه کمک کند و حتی می تواند در صورت سرقت خودروی شما شانس بازیابی خودرو را افزایش دهد.

البته امروزه بسیاری از ردیاب های مختلف GPS برای خودروها در بازار وجود دارد. این می تواند تشخیص دقیق اینکه کدام ها را باید تهیه کنید و در بالای لیست خود قرار دهید ، دشوار کند. برای سهولت یافتن ردیاب مناسب ، چندین ویژگی مهم را که هر ردیاب اتومبیل GPS باید داشته باشد خواهید یافت.

تکنولوژی عالی

به طور طبیعی ، شما می خواهید مطمئن باشید که سیستم انتخابی شما دارای فناوری برتر GPS و GSM است که اطلاعات دقیق را ارائه می دهد. و می تواند ردیابی در زمان واقعی را برای شما ارائه دهد. همچنین استفاده از این فناوری از نصب تا استفاده از آن برای ردیابی وسیله نقلیه شما باید آسان باشد. وقتی در حال بررسی ردیاب خودرو GPS هستید ، وقت بگذارید تا با فناوری مورد استفاده و ویژگی های آن بیشتر آشنا شوید تا مطمئن شوید تصمیم مناسب برای نیازهای شما است.

ردیاب خودرو

فناوری ردیابی خودرو

قابلیت های نظارت

ردیاب خودرو GPS باید امکان نظارت بر وسیله نقلیه شما در هر نقطه ای از کره زمین ایجاد کند. علاوه بر این ، باید ردیاب زمان واقعی یا نزدیک به زمان واقعی را ارائه دهد با دقت بسیار بالا ، بنابراین همیشه می دانید وسیله نقلیه شما کجاست. در حالی که برخی از سیستم ها نظارت حرفه ای را ارائه نمی دهند. تا زمانی که قابلیت مانیتورینگ از طریق تلفن یا رایانه شما وجود داشته باشد ، می توانید ببینید که برای خودرو چه اتفاقی می افتد. علاوه بر این ، می باید مطمئن باشید که سیستم هشدارها و اعلان ها را به خوبی ارائه می دهد ، همانطور که در زیر مورد بحث قرار گرفته است.

یکی از مزایای بزرگ نظارت بر زمان ناوگان است. اگر وسایل نقلیه خدماتی دارید که در حال حرکت به محل مشتری هستند ، همیشه می دانید که وسیله نقلیه کجاست و در صورت تاخیر کارکنان شما می توانید به مشتریان اطلاع رسانی کنید. این امکان می تواند به بهبود خدمات به مشتریان کمک کند ، و حتی می توانید از قابلیت ردیابی برای کمک به رانندگان در صورت نیاز استفاده کنید.

در صورت سرقت وسیله نقلیه ، نیز می تواند کمک کننده باشد. بسیاری از شرکت ها از این دستگاه ها برای اطمینان از ایمنی رانندگان خود و گزارش سریع خودروهای سرقتی استفاده می کنند.

راحتی در استفاده

یکی دیگر از ویژگی های مهم که هنگام انتخاب ردیاب ماشین GPS باید به دنبال آن باشید استفاده از آن بسیار آسان باشد. شما نمی خواهید گزینه ای را انتخاب کنید که نصب آن در خودرو دشوار و یا گران باشد. علاوه بر این ، می خواهید مطمئن باشید که نرم افزاری که برای ردیابی خودرو استفاده می شود قابل درک و به سادگی قابل استفاده است. نرم افزاری که استفاده از آن دشوار است یا اطلاعات کافی را ارائه نمی دهد ، قابل استفاده نیست. همه چیز باید تا حد امکان ساده باشد.

هشدارها و اعلان ها

ردیاب خودرو GPS که انتخاب می کنید نباید منفعل باشد و برای اطمینان از ایمنی خودرو به نظارت شما متکی باشد. در واقع ، باید بتواند هشدارها و اعلان ها را مستقیماً به تلفن شما ارسال نماید  ، بنابراین از هر اتفاقی برای خودرو آگاه خواهید شد. به عنوان مثال ، ردیاب باید به شما اطلاع دهد که آیا ارتعاشات جمینگ وجود دارد یا خیر ، یا اینکه نشان دهد فردی در حال تلاش برای نفوذ به خودرو است. همچنین هنگام روشن شدن موتور بدون سوییچ باید هشدار دریافت نمایید. هنگام حرکت خودرو (حمل با جرثقیل) نیز باید هشدار ارسال شود.

این هشدارها می توانند به شما اطلاع دهند که اتفاقی در خودرو شما رخ می دهد ، بنابراین می توانید در اسرع وقت اقدام کنید. هرچه زودتر بفهمید خودروی شما چه می گذرد ، بهتر است. این بدان معناست که در صورت سرقت خودرو می توانید شانس بیشتری برای بازیابی آن داشته باشید.

سابقه سفر

یکی دیگر از عناصر بسیار مفید ، وقتی شما یک ردیاب ماشین مهان اسمارت را برای استفاده شخصی یا ناوگان تجاری خود انتخاب می­کنید ، توانایی مشاهده سابقه سفر است. که بسیار در نظارت بر عملکرد خودروها و رانندگان موثر است.

به عنوان مثال ، اگر یک راننده نوجوان دارید و آنها ادعا می­کنند که آنها در خانه یکی از دوستان خود بودند ، اما ناگهان کیلومترهای بیشتری در گزارشات خود مشاهده می کنید ، می توانید ببینید کجا بوده اند. اگر رانندگان تحویل گیرنده یا سرویس گیرانی دارید که به موقع به محل نمی رسند ، می توانید ببینید آیا آنها در مکان هایی تردد می­کنند که نباید از وسیله نقلیه استفاده کنند. روش­های زیادی برای استفاده از این ویژگی وجود دارد.

یک برند با کیفیت

هنگام انتخاب برند ردیاب ماشین خود ، ایده خوبی است که برندی مانند مهان اسمارت را انتخاب کنید که شهرت خوبی در این زمینه کسب کرده است. در حالی که ممکن است گزینه های مختلف زیادی وجود داشته باشد ، اما در نظر داشته باشید خرید یک ردیاب GPS صرفا یک خرید ساده نیست بلکه تا زمانی آن دستگاه قابل استفاده است که شرکت ارائه کننده خدمات به ارایه خدمات ادامه دهد.

جهت خرید ردیاب مناسب با نوع مدل خودرو و موتور سیکلت خود و هم چنین میزان بودجه، کافیست با کارشناسان ما در بخش فروش شرکت مهان اسمارت در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند و یا ار فروشگاه ما دیدن فرمایید.

برای استفاده از همه امکانات سایت به کوکی ها مجوز دهید.