ردیاب سگ مهان اسمارت

ردیاب سگ

ردیاب سگ مهان اسمارت

ردیاب سگ مهان اسمارت : همه ما می دانیم، نگهداری از یک حیوان خانگی به خصوص سگ ها و حفظ امنیت آن ها یکی از سخت ترین کارهایی است. که افراد زیادی با آن مواجه هستند. که همواره با عشق و ابراز علاقه به آنان همراه است. افرادی که به نگهداری و تربیت حیواناتی مانند: سگ، گربه،اسب و … مشغول هستند. همواره نگران امنیت و حفظ سلامت حیوانات خانگی و یا فارم های خود هستند.

ردیاب سگ
پت یاب

تحرک در سگ ها

چرا که این افراد زمانی که در منزل نیستند. از شرایط حیوانات خود اطلاع ندارند. و همین مسئله دل مشغولی بزرگی را برای صاحبان حیوانات خانگی به وجود می آورد. ویا برخی حیوانات مانند اسب که در فضای باز هستند در طول روز همیشه در معرض سرقت و یا گم شدن هستند.

در میان همه انواع حیوانات خانگی سگ ها از حساسیت بسیار بالاتری نسبت به دیگران برخودردارند. آنها موجوداتی اجتماعی، بازیگوش، هوشمند و در عین حال بسیار احساساتی هستند. که با توجه نوع تغذیه و محل زندگی جهت حفظ سلامت، به شدت به فعالیت روزانه نیاز دارند.

متاسفانه این روزها به دلیل شرایط ساختمان ها در شهرها، شاهد آن هستیم که سگ ها به دلیل عدم تحرک کافی دوچار مشکلات جدی در ناحیه کبد ( کبد چرب سگ ) و مفاصل (روماتیسم) می شوند. راه پیشگیری از این معضلات تحرک منظم و متناسب با جسه سگ ها می باشد.

دامپزشکان براین باورند، تحرک در سگ ها نه تنها ار بیماری آنان جلوگیری می کند، بلکه  موجب بهبود خلقیات آنان و طول عمر بیشترشان نیز می گردد.

موانع ورزش سگ ها

موانع متعددی وجود دارد که صاحبان سگ ها نمی توانند آنان را به پیاده روی و یا ورزش ببرند. در ابتدا پیشنهاد ما این است که پیش از پذیرش مسعولیت نگه داری از این حیوانات حتما و حتما امکان تأمین امکانات و نیازمندیهای آنان را بسنجیم. از جمله غذا، فضای زندگی، امکان تحرک و پیاده روی و هزینه های احتمالی و …

برخی از موانع شامل : نبود زمان کافی، نبود محیط مناسب برای پیاده روی و یا دویدن  ترس از گم شدن سگ ، به سرقت رفتن سگ ، اعتراض شهروندان ، عدم امکان همراهی با سگ و ….

در میان همه این مشکلات نقطه مشترک که می تواند کمک حال صاحبان سگ باشد، امکان تأمین امنیت سگ است. که در این صورت صاحب سگ می تواند به راحتی آن را در فضای باز و بدون نیاز به حفظ فاصله به گردش ببرد تا حیوان بتواند با دویدن و بازیگوشی سالم تر زندگی کند.

چگونه سگ را رها کنیم !

شرکت مهان اسمارت با پیشرفت تکنولوزی و استفاده از فناوری های جدید، با این مشکلات مقابله کرده و یکی از بهترین راه حل ها را ارئه داده است.  ردیاب مخصوص سگ ها و حیوانات خانگی را ارائه نماید. که با استفاده از ماهواره جی پی اس موقعیت لحظه ای آنها را به شما اطلاع می دهد. شما علی رقم مشاهده و نظارت مسیرو محل دلبند خود روی نرم افزار ردیابی حیوانات، می توانید صدای محیطی که سگ در آن قرار دارد را بشنوید و همچنین میزان مسیر پیموده شده در هر روز و هفته و ماه را بررسی نمایید.

گام شمار سگ !

درسته ! نرم افزار ردیاب سگ پت یاب میتونه علی رقم نمایش موقعیت سگ شما میزان مسیر پیموده شده ، سرعت حرکتش ، یادآوری دامپزشکی و واکسن و کلی امکانات دیگه رو بهتون تقدیم کنه.

پت یاب چیست : شرکت مهان اسمارت برای اولین بار اقدام به تولید نرم افزار کاملا فارسی همراه با گزارشات خاص جهت ردیابی انواع حیوانات خانگی و زینتی نموده است. با این امید که پت های دل بند شما همیشه تحت نظارت باشند.

تیم فنی شرکت مهان اسمارت، ردیاب هایی با کیفیت و عملکرد بسیار قوی که زنجیره نظارت پایداری را برای شما فراهم آورده است. از کشورهای مختلف وارد نموده است. و تحت گارانتی و پشتیبانی خود ارائه می نماید. برای تماس باما اینجا کلیک کنید.

 

برای استفاده از همه امکانات سایت به کوکی ها مجوز دهید.