ردیاب سالمندان

ردیاب شخصی

ردیاب سالمندان یا جی پی اس برای بیماران آلزایمری

ردیاب سالمندان – ارزشمندترین دارایی انسان ها به ویژه ایرانیان خانواده بوده هست. نقطه اوج یک ساختار خانوادگی پدر و مادر هستند. زمانی که والدین وارد دوره پر فراز و نشیب سالمندی می شوند، مخاطرات زیادی را با خود همراه می کنند. فرزندان به منظور ایجاد شرایط رفاه برای والدین دست به اقدامات متعددی می زنند که همراه با هزینه های بسیار زیاد است. اما این روزها بزرگترین کمبود فرزندان زمان است! درسته زمان!

سالمندی به نوعی تکرار کودکی است!

آری به درستی زمانی که انسان وارد دوران سالمندی می شود. ناخود آگاه حالات کودکی در آن نمایان می شود. حساس، دلنازک، دلتنگ، شکننده، احساساتی، کم تحمل، فراموشی و غیره که همه اینها با شدت های مختلف در انسان ها نمایان می شود. همچنین این دوران اغلب با بروز برخی بیماری های رایج مانند: آلزایمر کندی حافظه پارکینگسون و دیگر بیماری ها از آن جمله اند. یکی از رایج ترین راه حل ها در چنین شرایطی استخدام پرستار است.

ردیاب سالمندان

استخدام پرستار برای سالمندان

در برخی خانواده ها که دغدغه مالی کمتری دارند. استخدام پرستار یک روش بسیار متداول جهت نگهداری از سالمندان است. این روش در کنار تمام مزیت های بیشماری که دارد، معایبی نیز بهمراه دارد. ابتدا هزینه استخدام پرستار که ممکن است در توان همه اقشار جامعه نباشد. دوم اینکه گاهی پرستاران به دلیل خستگی و سایر دلایل، حوصله و توان رفتار همراه با محبت و احترام با والدین شما را ندارند. همچنین پرستاران ملزم به نگهداری از والدین شما در منزل هستند نه در فضای باز. همه اینها مارا به این فکر وا میدارد، که به تکنولوژی های مدرن مانند ردیاب سالمندان و یا جی پی اس همراه بیندیشیم.

چرا ردیاب سالمندان برای حفظ امنیت پدر بزرگ و مادر بزرگ بهترین گزینه است؟

ردیاب سالمندان بهترین گزینه برای حفظ امنیت و آرامش پدر بزرگ و مابزرگها و همچنین سایر افراد خانواده است. توسعه این قبیل تجهیزات به قدری سریع بوده است. که امروزه جز جدا نشدی از حوزه سلامت می باشد. همه ما پیشتر نام ردیاب خودرو را شنیده ایم! اما مسئله بسیار مهم امروز حفاظت و نگهداری از سالمندان عزیز است، که بسیار پراهمیت تر خودرو و سایر وسایل حمل و نقل است.

از جمله کاربرد ردیاب پرسونل نه تنها برای سالمندان و بیماران آلزایمری است. بلکه برای کودکان نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی دیگر از دلایل خرید ردیاب سالمندان مطلع بودن از شرایط و موقعیت مکانی آنها در هر لحظه است. همچنین شرایط شندین صدای محیط جهت درک بهتر شرایط با مدل های ردیاب شنود دار فراهم است.

مزایای ردیاب شخصی، ردیاب سالمندان یک پرستار دائمی در کنار سالمندان

اگر والدین شما سالمند باشند و در خانه از آنها نگهداری کنید مسلما همیشه نگران سلامتی آنها هستید. خصوصا که با سبک زندگی ها امروز هم زنان و هم مردان شاغل هستند و مدت زمان کمتری را می توانند در خانه سپری کرده و مراقب سالمند خود باشند. به همین دلیل دغدغه های زیادی درباره نگهداری از سالنمدان وجود دارد. اما ردیاب سالمندان می تواند به سادگی همه این دغدغه ها را برطرف کند. در ادامه نگاهی به مزایای ردیاب سالمندان داریم:

 

ردیاب شخصی

۱- تشویق به فعالیت های خارج از منزل با ردیاب سالمند

یکی از پر اهمیت ترین نکات در دوران سالمندی و یا بیماری آلزایمر فعالیت بدنی ، ورزش و پیاده روی است. که اغلب به دلیل ترس از گم شدن و یا ایجاد شرایط سخت ممکن است از این گونه فعالیت ها جلوگیری نماییم. در حالی که با استفاده از ردیاب سالمندان این شرایط فراهم است. تا این عزیزان با حضور در جامعه و پرداختن به فعالیت های مفرح ورزشی و رفاهی از سلامتی و روحیه عالی برخوردار باشند.

پنل ردیابی مهان اسمارت علاوه بر امکان ردیابی آنلاین سالمندان، امکان بررسی میزان فعالیت روزانه را نیز دارا می باشد. همچنین در قسمت تنظیمات گزینه هایی را جهت یادآوری برای شما عزیزان فراهم آورده است مانند: زمان معاینات، چکاپ، تمدید بیمه و ….

۲- بهترین مزیت ردیاب سالمندان، سالمندان گم نمی شوند!

مهم ترین دلیل برای خرید ردیاب سالمندان جلوگیری از گم شدن آنان است. متاسفانه افراد سالمند توان مراقبت خوبی از خود ندارند. که این امر شبب می شود سالانه هزاران مورد خروج سالمندان در کشور بدون بازگشت و یا همراه با تأخیرهای غیر قابل پیش بینی باشد. که در چنین شرایطی استفاده از جی پی اس سالمندان بهترین گزینه است.

همچنین شما می توانید با استفاده از نرم افزار ردیابی و تعیین یک محدوده امن محیطی ایمن، به ویژه برای سالمندان و بیماران آلزایمری فراهم سازید. در پنل ردیابی محدوده جغرافیایی خاصی را در نظر می گیرید تا در صورت ورود و یا خروج از این محدوده شما مطلع شوید. بی شک می توان گفت استفاده از ردیاب سالمندان و یا همان جی پی اس همراه خصوصا در شهرهای بزرگی برای مراقبت بهتر از سالمندان یک موهبت است.

۳- اطلاع از شرایط محیطی ، یکی از بهترین ویژگی های ردیاب سالمندان

شرکت مهان اسمارت ردیاب هایی در انواع مختلفی را پشتیبانی می کند. که دارای امکانات متنوعی هستند. بعنوان مثال در برخی از ردیاب ها امکان شنود بسیار قدرتمندی وجود دارد. که شما می توانید با استفاده از  این ویژگی، از سالمند عزیز خود و محیط اطراف وی در هر لحظه به خوبی با خبر باشید تا در صورت بروز هر گونه مشکل و یا تغییر ناگهانی در شرایط به سرعت وارد عمل شوید. برخی ردیاب ها دارای ویژگی دیگری به نام درخواست کمک اضطراری یا s.o.s نیز هستند. شما می توانید به سالمند خود آموزش لازم را  بدهید تا هر زمان که احساس خطر کرد از این دکمه استفاده نماید، و موقعیت را به شما اطلاع بدهد. در موارد بسیاری ، افراد مسنی که تنها زندگی می کنند، زمین می خورند و در صورتی که آسیب ببینند، نمی توانند خود را به تلفن برسانند. یا در خواست کمک کنند و ممکن است برای چند ساعت و یا حتی چند روز کسی به کمک آنها نیاید.

حتی ردیاب ها می توانند نقش گوشی هوشمند را هم بازی کنند. در برخی از ردیاب ها امکان برقراری تماس صوتی نیز وجود دارد و در صورت نیاز می توانید از آن استفاده کنید. خرید ردیاب سالمندان و افراد آلزایمری و استفاده از آن کاربرد های بسیاری دارد و در شرایط حساسی مانند برخورد با سالمندان می تواند حتی نجات بخش هم باشد. در صورت داشتن ردیاب، در هنگام نیاز و برای درخواست کمک تنها کاری که دارنده دستگاه باید انجم بدهد، فشردن یک دکمه است. با همه این مزایا می توانیم بگوییم ردیاب سالمندان به راحتی می تواند مانع از آسیب های جسمانی شود.

خرید ردیاب سالمندان و افراد آلزایمری از مهان اسمارت

ما در این مقاله به اختصار به بررسی کاربردهای ردیاب شخصی برای سالمندان و افراد آلزایمری پرداختیم.در انتهای مقاله پیشنهاد می کنیم برای خرید انواع ردیاب سالمندان با شماره ۰۹۳۳۸۵۸۰۰۳۸ و یا ۸۸۹۲۰۰۳۸-۰۲۱  تماس بگیرید. همکاران ما پاسخگوی تمامی سوالات شما هستند.

برای استفاده از همه امکانات سایت به کوکی ها مجوز دهید.