ردیاب حیوانات خانگی با نرم افزار پت یاب

ردیاب حیوانات

ردیاب حیوانات خانگی با نرم افزار  پت یاب مهان اسمارت

تصمیم به خرید ردیاب‌ حیوان خانگی برای گربه یا سگ خود نه تنها به شما این امکان را می‌دهد که از آنها آگاه باشید. همچنین می توانند اطلاعات ضروری را در مورد سلامت و رفاه خود ارائه دهند تا اطمینان حاصل شود که شما می توانید آنها را زیر نظر داشته باشید و هر مشکلی را زودتر تشخیص دهید.

آگاهی از مکان دقیق آنها می تواند آرامش خاطر را برای شما به ارمغان بیاورند، به خصوص وقتی صحبت از گربه ها می شود که دوست دارند سرگردان باشند. می‌توانید برنامه را در پایان هر روز بررسی کنید و ببینید که آنها بیشتر وقت خود را در کجا می‌گذرانند، که بسیار مفید است .

تعداد زیادی از دستگاه‌های ردیاب GPS به شما امکان می‌دهند یک حصار مجازی در اطراف خانه خود راه‌اندازی کنید، بنابراین اگر گربه یا سگ شما خارج از محدوده تنظیم شده شما قرار گرفت، فوراً به شما اطلاع می‌دهد. سپس هر چند ثانیه یکبار هشدارهای بیشتری دریافت خواهید کرد و می توانید هر حرکت آنها را در زمان واقعی مشاهده کنید.

علاوه بر ردیابی موقعیت مکانی استاندارد، بسیاری از ردیاب‌های مدرن حیوانات خانگی اساساً مانند Fitbit حیوانات عمل می‌کنند. که اطلاعاتی را در خصوص سلامتی حیوان در اختیا رشما قرار می دهد. هر گونه نگرانی را به دامپزشک خود بگویید و می توانید در اوایل مشکلات سلامتی احتمالی را تشخیص دهید.

بعضی از عملکردهای ردیاب حیوانات خانگی مهان اسمارت

  • این دستگاه با دو حالت کاری مختلف آنلاین و آفلاین به شما گزارش خواهد داد
  • قابلیت شنود
  • قابلیت استفاده جهت آگاهی از مکان حیوانات
  • امکان دسترسی به روی چندین دستگاه همزمان
  • تعریف محدوده جغرافیایی که در صورت خروج ردیاب از محدوده سریعا به شما اطلاع میدهد
  • قابلیت ردیابی آنلاین بوسیله اپلیکیشن فارسی جهت کلیه سیستم های عامل اندروید، ios ، مک و ویندوز

ردیاب حیوانات

ردیاب حیوانات با پشتیبانی و اکانت یکساله رایگان شرکت مهان اسمارت ارائه میگردد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ردیاب حیوانات کافیست به سایت مهان اسمارت مراجعه نموده و یا با کارشناسان ما در قسمت فروش در ارتباط باشید

برای استفاده از همه امکانات سایت به کوکی ها مجوز دهید.