بررسی سیستم های مدیریت ترافیک

سیستم مدیریت ترافیک

بررسی سیستم های مدیریت ترافیک

 سیستم مدیریت ترافیک هوشمند کاربران را قادر می سازد تا اطلاعات بهتری داشته باشند و از شبکه های حمل و نقل ایمن و هوشمندتر استفاده کنند. بوسیله مجموعه ای از فناوری ها از جمله حسگرها، دوربین های هوشمند، GPS و بلوتوث/Wi-Fi، رفتارهای ترافیکی را در زمان واقعی مدیریت می کنند. این می تواند برای کاهش کارآمد ازدحام، تنگناها و سایر مشکلات ترافیکی استفاده شود. از این اطلاعات می‌توان برای پیشنهاد مسیرهای جایگزین به رانندگان در هنگام شلوغی مسیرها استفاده کرد.

سیستم‌های مدیریت ترافیک پیشرفته کیفیت و عملکرد خدمات جاده‌ای را بهبود می‌بخشند، زیرا داده‌های بی‌درنگ دقیق را از منابع متعددی مانند حسگرها، GPS، دوربین‌های هوشمند، علائم پیام پویا، چراغ‌های راهنمایی و سیستم‌های اطلاعات آب و هوای جاده ارائه می‌کنند. بدون این اطلاعات ترافیکی، بهبود شبکه، ادغام حالت‌های حمل‌ونقل جدید و توسعه زیرساخت‌ها برای نیازهای حمل‌ونقل فعلی و آینده مناسب نخواهد بود.

خدمات مدیریت ترافیک هوشمند، برای مطابقت با تقاضا و عرضه زیرساخت‌ها در زمان واقعی، مدیریت سرعت، با رعایت مقررات و الزامات ایمنی بهینه‌سازی یکپارچه شبکه‌های جاده‌ای و حمل‌ونقل را امکان‌پذیر می‌سازد.

با استفاده از سیستم مدیریت ترافیک، داده های ترافیک را می توان در سراسر یک شبکه ترکیب کرد تا تصویری جامع از وضعیت ترافیک فعلی در یک منطقه ارائه دهد.

بهبود کارایی و کاهش هزینه ها

افزایش ارزش اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی

مسیریابی بهتر را برای رانندگان بر اساس اطلاعات لحظه ای دقیق فعال کنید

تشویق نوآوری شرکت های فناوری از طریق داده های باز

ابزار و اهرم های سیاست

دیجیتالی شدن و الزامات عملکرد چنین سیستم‌هایی را برای ارائه نتایج مورد انتظار مسئول می‌سازد.

انتقال قابلیت‌های نیروی کار: این امر مستلزم آموزش کارکنان مرکز کنترل ترافیک در استفاده از سیستم های جدید است.

برای استفاده از همه امکانات سایت به کوکی ها مجوز دهید.