نرم افزار

نرم افزار مدیریت ناوگان مهان اسمارت و سایر نرم افزارها مانند: پت یاب، سامانه هوشمند مدیریت ترافیک MIS و … راه حلی برای افزایش بهره‌وری و امنیت به همراه تصمیم‌گیری هوشمندانه، آسان و سریع را برای همکاران و فعالان حوزه IT و IoT فراهم می آورد.

امروزه مهم ترین نقطه عطف مدیریت هوشمند و تأثیر گذار، در هر سطحی رابط های کاربری یا نرم افزارها به شمار می آیند.

مهان اسمارت علاوه بر ارائه خدمات به مصرف کنندگان نهایی حقیقی و حقوقی، امکان ارائه خدمات مختلف نرم افزاری به همکاران را در حوزه های مذکور فراهم نموده است. ازین رو با طراحی ماژولار کلیه سامانه نرم افزاری خود توانسته لایه لیستنر، دیتابیس، UI و … را به صورت مستقل و یا حتی در صورت لزوم در قالب یک وب سرویس ارائه نماید.

مهان اسمارت در راستای فراهم نمودن فضای همکاری win – win اقدام به ارائه خدمات نرم افزاری را با حفظ حریم خصوصی همکاران محترم و با حذف کامل وابستگی های احتمالی با نام مهان اسمارت نموده است.

ازین رو ما در راستای تداوم و توسعه همکاری با همکاران، امکان طراحی و ایجاد تغییر و شخصی سازی در لایه های مختلف نرم افزار را فراهم نمودیم. تا امکان ایجاد یکپارچگی با نرم افزارهای مختلف، که در هر سازمان وجود دارد فراهم باشد.

تغیییر در فرمت دیتا، قالب دیتابیس، ارسال به چند سرور همزمان بدون کاهش سرعت، ترکیب داده های گوناگون، چک اپراتورهای هوشمند و دستی و … تنها بخشی از امکانات قابل ارائه به همکاران عزیز می باشد.

نرم افزار مدیریت ناوگان
نرم افزار مدیریت ناوگان

 

فروشگاه ما