نرم افزار

نرم افزار مدیریت ناوگان و ردیابی اشخاص مهان اسمارت راه حلی برای افزایش بهره‌وری و امنیت به همراه تصمیم‌گیری هوشمندانه، آسان و سریع، با استفاده از سخت‌افزار و نرم افزارهای اختصاصی برای کسب و کارهای دارای ناوگان حمل و نقل می باشد. که در ردیابی وسائل نقلیه و کنترل وضعیت ، تعمیرات و نگهداری، میزان مصرف سوخت و افزایش درصد بهره وری کاربرد دارد.

امروزه مهم ترین نقطه عطف مدیریت ناوگان رابط های کاربری یا نرم افزار به شمار می آیند.

مهان اسمارت علاوه بر ارائه خدمات به مصرف کنندگان نهایی حقیقی و حقوقی، امکان ارائه خدمات مختلف نرم افزاری به همکاران را در این حوزه را دارد. ازین رو با طراحی ماژولار سامانه مدیریت ناوگان خود توانسته لایه لیستنر، دیتابیس و نرم افزار را به صورت مستقل و یا حتی در قالب یک وب سرویس ارائه نماید. حتی با نام و لوگوی شرکت همکار و بدون وابستی به شرکت مهان اسمارت.

ازین رو ما در راستای امکان توسعه همکاری با سایر همکاران و نهادهای گوناگون، امکان طراحی و تغییر در لایه های مختلف نرم افزار را فراهم نمودیم. تا امکان ایجاد یکپارچگی با نرم افزارهای مختلف، که در هر سازمان وجود دارد فراهم باشد. (تغیییر در فرمت دیتا، قالب دیتابیس، ارسال به چند سرور همزمان، ترکیب داده های گوناگون و …)

نرم افزار مدیریت ناوگان
نرم افزار مدیریت ناوگان

 

فروشگاه ما